Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова показала свій найкращий офіс: це нестандартне приміщення

Катерина Репяхова – молода і дуже амбіційна блогерка, підприємниця та власниця власного виробництва дитячого одягу. Але відомою вона стала завдяки своєму чоловікові Віктору Павліку.

Катя з самого дитинства мала чіткі плани на своє життя. І до речі на Віктора також, адже якби дивно це не звучало, але Репяхова була закохана у Павліка ще під час шкільних років.

Катя Репяхова
Катя Репяхова

Катя змогла перенести свою закоханість у доросле життя, адже для неї Павлік є справжнім прикладом чоловіка, який вміє нести відповідальність за себе, за своє життя та життя його близьких людей. І це дуже підкупає, особливо молодих жінок. Але їхня історія розпочалася дуже несподівано, адже Катя лише подарувала співакові величезний букет, чим і зачепила його.

І це спілкування призвело до міцного шлюбу, адже нині вони разом виховують сина Михасика, який росте дуже активною дитиною. Зокрема час з сином проводить Катерина, але й Віктор також намагається весь вільний час присвятити своїй родині. Він вже вчить Михасика кататися на велосипеді та бути справжнім чоловіком.

А от самій Репяховій зі щільним графіком Павліка доводиться балансувати між роботою та сином. Але Каті гарно вдається поєднувати в собі роль мами, бізнесвумен та блогерки. А ще чудової дружини. Та іноді їй доводиться знаходити різні виходи з ситуацій.

Так, наприклад, зараз Катерина разом з сином і подругою знаходиться на відпочинку, але й про роботу дівчині забувати не можна. Саме тому Катя знайшла вихід з ситуації і влаштувала свій робочий офіс просто у салоні власного автомобіля. Про це дівчина розповіла у сторіс соціальної мережі інстаграм.

Офіс Репяхової
Офіс Репяхової

Це зручно, цікаво та доволі нестандартно. Але ж виходи шукати варто, інакше робота себе не зробить.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.