“Знайшла рідного за духом”: Злата Огнєвіч показала, з ким у неї співпадають бажання та погляди на життя

Злата Огнєвіч – відома українська співачка, яка змогла підкорити мільйони сердець своїм унікальним голосом та звучанням. Для Злати її творчий шлях не був легким, але вона все подолала.

Огнєвіч стала більш популярною завдяки шоу “Холостячка”, де жінка відчайдушно намагалась знайти своє кохання серед великої кількості кандидатів на роль її обранця. Саме там жінка змогла проявити свою жіночність та показати себе справжню: чуттєву, ніжну, іноді жорстку, лагідну, тендітну, слабку. Тобто, таку, якою б вона хотіла бути зі своїм чоловіком.

Здатна Огнєвіч
Здатна Огнєвіч

Звичайно, за її увагу боровся кожний, адже деякі їхали з інших країн заради того, щоб хоча б спробувати завоювати Злату. Але далеко не кожен зміг зацікавити жінку по-справжньому. І свій вибір вона таки зробила, хоч він і не був легким.

Зовсім не секрет, що Златі не щастить в особистому житті, просто на її шляху трапляються геть не ті чоловіки, на яких можна розраховувати та сподіватися на їхню підтримку і присутність. На жаль, серед красивих й розумних жінок зі своїми інтересами це розповсюджена проблема. Але чому саме так ніхто не може пояснити. Можливо через те, що енергетика таких жінок дуже сильна і непохитна, а чоловіки бояться такого.

І загалом останнім часто Огнєвіч дуже багато працює, вона постійно готується до концертів, бере участь у різних виступах та ініціативах. Тобто, фактично весь свій час вона в роботі. А також не варто забувати про закордонні виїзди, які також займають багато часу та сил.

Співачка вже й сама розуміє, як сильно вона себе заганяла, тому навіть сама з себе жартує. Наприклад, днями жінка виклала у сторіс сонного міні-піга й підписала це фото як “Знайшла рідного за духом”.

Сторіс Огнєвіч
Сторіс Огнєвіч

Це порівняння дійсно виглядає дуже смішно та доречно, адже у Злати саме такий виснажений стан.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.