Мама Дана Балана народила йому молодшу сестру: молдавський мачо – не єдина гордість в сім’ї

Знаменитий молдавський виконавець Дан Балан з дитинства звик до уваги, адже свого часу його мама була суперзіркою, і досі залишається доволі відомою.

Молдавський виконавець Дан Балан може похизуватися досвідом роботи на сцені у понад 30 років. Спочатку чоловік прославився завдяки хітам, які він виконував у музичному гурті, а пізніше зміг підкорити шоу-бізнес самостійно. Однак, найвірніші фанати вже тоді знали, що у Дана Балана не менш відома сім’я. Його матір багато років працювала на телебаченні ведучою, а також до сьогодні активно співає. Батько — дипломат, якого знають та поважають у Молдові.

Нещодавно список членів родини знаменитостей поповнила і його молодша сестричка Санда.

Дан Балан показав, як виглядає його рідна сестра

Достатньо одного разу глянути на дівчину, щоб встановити її зв’язок з Даном Баланом, адже вони виглядають майже однаково з обмовкою лише на різні статі. Ба більше, якщо не знати їх вік, можна подумати, що Дан та Санда — двійнята.

Дан Балан з сестрою Сандою
Дан Балан з сестрою Сандою

Зі своєю сестрою молдавський мачо завжди був максимально близький, в них прекрасні довірливі стосунки та міцна родина. Санда вже багато років працює ведучою у програмі “Чекай на мене”. Але на відміну від свого брата дівчина також може похизуватися власною сім’єю. У красуні є чоловік та двоє дітей. Своїх племінників Дан обожнює, постійно з ними фотографується та дарує їм розкішні подарунки.

Весілля Санди Балан
Дан Балан показав, як виглядає його рідна сестра. Весілля Санди Балан

Санда не працює з іноземною аудиторією як її брат і зосереджена саме на співвітчизниках. У той самий момент Дан здебільшого налаштований на російськомовні та англомовні країни, а також Сполучені Штати Америки.

Свого часу дівчина зіграла певну роль і в особистому житті зіркового брата. Так, у дівчини була краща подруга Христина Руссу, яку вона познайомила з музикантом. Молоді люди дуже сподобалися одне одному і почали зустрічатися. Дані стосунки тривали 5 років, після чого пара зрозуміла, що необхідно їх розривати.

Нагадуємо, що станом на 24 лютого 2022 року Дан Балан перебував в Україні. Співак став свідком усього, що відбувалося і власними очами бачив Київ під час війни. Йому з великими труднощами вдалося перетнути кордон, але все ж таки він зміг виїхати та дістатися безпечного місця.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.