Камалія показала, як її двійнята Арабелла та Мірабелла Захур змінилися за 2 роки в Англії: “Вже дорослі”

Найбагатша співачка України Камалія оприлюднила лінійку фото зі своїми дочками на честь їхнього дня народження. Як зараз виглядають єдині спадкоємиці зірки?

Арабелла та Мірабелла, напевно, можуть по праву називатися найбажанішими дітьми в усьому українському шоу-бізнесі. Камалія довго боролася за право стати матір’ю і, врешті-решт, після 10 років невпинних старань та спроб вона таки змогла виносити та народити двох чарівних красунь. Дівчата отримали дуже символічні імена і принесли світло у дім пари.

Камалія показала, як виглядають її десятирічні двійнята

І хоча співачка дуже мріяла народити, саме вона стала суворим вихователем в сім’ї. А отзірковий батько полюбляє дівчат балувати та весело проводити з ними час.

Камалія показала, як виглядають її десятирічні двійнята

Незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Мохмаммад евакуював дочок до Лондона. Родина не приховувала того факту, що їх попередили про небезпеку. Але сама співачка вирішила, що нікуди не поїде.

Тоді розпочалася її розлука зі спадкоємцями. І хоча час минає непомітно і пройшло майже 2 роки, артистка не припиняє дивуватися тому, як змінилися її маленькі красуні. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram підбірку фотографій, яких показала Арабеллу та Мірабеллу у різному віці. До речі, декілька днів тому двійнятам виповнилося 10 років.

Артистка як і раніше постійно говорить про них у своєму блозі, регулярно публікує з ними фотографії та готова заради своїх дівчат абсолютно на все. Бабуся, яка давно не бачила своїх онучок, також не припиняє тішитися цій приємній події. Чи залишаться вони вдома, або ж вирішать повернутися до Великобританії поки що невідомо, адже раніше співачка говорила про те, що хоче повернути дівчат на стаціонарне навчання, натякаючи, що красуні будуть вчитися в Києві.

Втім, поки що незрозуміло, чи потрапили вони в українську школу або ж повертаються до Великобританії.

Нагадуємо, що для мільярдера це перший шлюб та не перші діти. Бізнесмен має старшу дочку Таню, а також єдиногосина Армана. Саме з ними чоловік поселився у Лондоні. Матір його дітей проживає в російській федерації, але не підтримує війну.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.