Новий ведучий “Хто зверху?” Буше показав, як Роман Свечкоренко відсвяткував День народження: вогнище і друзі

Роман Свечкоренко – відомий український психолог та блогер, який дуже гарно розбирається у стосунках чоловіків та жінок. Саме він може дати гарні поради стосовно чоловіків.

Роман став більш відомим та популярним завдяки участі у шоу “Холостячка”. Саме там він боровся за увагу та прихильність Злати Огнєвіч. Але на той момент чоловік ще перебував у стані розлучення. А Златі це не сподобалося і тому, жінка відправила Романа додому, допоки він не вирішить це питання. Та згодом Рома повернувся вже розлучений офіційно й знову намагався боротися за серце артистки.

Роман Свечкоренко показав нову дівчину
Роман Свечкоренко

Та Ромі не пощастило знайти кохання на шоу. Але Роман зустрів свою долю у реальному житті. І його дружину звати Лєра Чернецька – молода блогерка, яка змогла полонити серце холостяка Романа і завоювати його душу.

Різниця у віці Роми й Лєри складає 10 років, але це не перепона, адже їм вдвох дуже комфортно і вони разом знайшли гармонію та комфорт. Насправді Свечкоренко дуже сильно допоміг Лєрі розв’язувати питання з панічними атаками. Зараз вона стала більш спокійною, врівноваженою та відкинула свої страхи. Тому Валерія дуже цінує те, що її чоловік саме психолог, адже це допомагає їм зберігати гармонію в стосунках і одразу вирішувати всі питання.

Днями Ромі виповнилося 33 роки. Саме День народження він провів вдвох зі своєю молодою дружиною. А от вже другий день з компанією своїх близьких друзів. В цей список увійшли Богдан Шелудяк, він же Буше та новий ведучий “Хто зверху?”, а також Євген Таллерт.

День народження Романа
День народження Романа

Рома вирішив провести день у заміському комплексі у лісі. Там тихо, спокійно, свіже повітря, природа, а головне гарна компанія. Судячи з історій Богдана і Романа вони проводили час поруч з вогнищем, багато розмовляли та приємно проводили час. І, звісно, вітали Романа своїми тостами, словами і подарунками.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.