Мільярдер Захур забрав у Камалії обох дітей та довів її до сліз в публічному місці: “Дуже було боляче”

Найбагатша співачка України Камалія показала, як прощається зі своїми дочками на вокзалі. Дівчата поїхали разом з батьком за кордон, залишивши матір.

Більше року Камалія не живе зі своїми дітьми. Арабелла та Мірабелла залишилися у Великобританії разом зі своїм батьком. Родина евакуювалася туди ще до початку повномасштабної війни. Мільярдер не приховував попередження, яке він отримав завдяки своїм зв’язкам. Камалія не захотіла з ним виїжджати тоді, а пізніше пожила з родиною лише декілька місяців і знову вирішила повернутися на батьківщину.

Камалія показала, як прощалася з дочками Арабеллою та Мірабеллою

Камалія показала, як прощалася з дочками Арабеллою та Мірабеллою

Ні для кого не секрет, що своїх дочок вона обожнює. Зірка намагалася завагітніти впродовж 10 років і їй вдалося це з великими труднощами. Завдяки процедури екологічного запліднення та операції Сполучених Штатах Америки 2013-го вона народила прекрасних дівчат.

Але хто ж знав, що у віці 8 років їм доведеться покинути рідний дім та розстатися з матір’ю? Тим паче, що співачка не так давно розповіла і про розлучення з чоловіком. На даний момент невідомо, чи вирішило подружжя продовжувати судовий процес та зруйнувати свій шлюб, адже оновлень артистка не надала. За офіційною версією, подружжя розходиться.

Але влітку співачка все ж таки отримала великий подарунок, адже змогла провести багато часу зі своїми дочками. Родина поїхала до Іспанії, де відпочивала, а пізніше побувала в Києві. Двійнята відсвяткували свій 10-й день народження у родинному колі, у рідному їм палаці. Але все рано чи пізно закінчується, а красуням доводиться повертатися у Лондон, де на них чекає школа.

Нещодавно Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому показала, як проводжає своїх красунь. Поки дівчата з батьком влаштовуються в купе поїзда, артистка ледве стримує сльози, які стоять у неї в очах.

Провести онучок прийшли бабуся та дідусь. Але дівчата почувалися доволі комфортно, не засмучувалися сильно і навіть балувалися. Коли наступного разу зіркова мама зможе побачити своїх дітей вона не вказала.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.