Тіна Кароль засвітилася з танцюристом, до якого її приревнував син Веніамін: ніжно трималися за ручки

Знаменита українська співачка Тіна Кароль засвітилася разом з відомим танцюристом. Пара трималася за руки, чим викликала хвилю чуток про роман.

В середині літа Тіна Кароль разом із сином Веніаміном Огіром прийшла до ресторану відпочити, але там вона зустріла учасника шоу “Танці зі зірками” Дмитра Жука. Чоловік запросив її на танець. Але спадкоємець співачки не зрадів.

Спочатку юнак засміявся, намагаючись приховати посмішку, а потім скептично дивився на їхній танець. Було видно, що 15-річному Веніаміну було нудно сидіти і чекати. Крім того, мабуть, хлопець ревнував маму.

Тіна Кароль засвітилася з відомим танцюристом

Відповідне відео з’явилося у соціальних мережах, а над реакцією юнака шанувальники мило жартували, навіть не підозрюючи, що ця сцена отримає продовження.

Тіна Кароль засвітилася з відомим танцюристом

Тіна Кароль
Тіна Кароль засвітилася з відомим танцюристом

Адже саме з Жуком артистка нещодавно засвітилася. Так, з Дмитром артистку пов’язують роки співпраці. Спочатку вони станцювали разом на паркеті шоу “Танці з зірками”, а пізніше чоловік допомагав співачці створити танцювальну програму для її нового туру.

Взаєморозуміння та плодовита праця вочевидь навели артистку на думку, що необхідно її продовжувати, а тому вона взяла хореографа під своє крило та почала продюсувати його. На сцені зірка неодноразово обіймалася і ледь не цілувалася з танцюристом, що не приховалося від очей шанувальників, але чутки про роман Жук завжди спростовував.

Але зараз фанати майже не мають сумнівів стосовно того, що пара разом, адже Тіна та Дмитро засвітилися під час своєї прогулянки, на якій трималися за руки.

Тіна Кароль засвітилася з відомим танцюристом

У зв’язку з оновленнями по особистому життю артистки реакція Веніаміна в ресторані грає абсолютно новими фарбами. Адже навряд син не знав, з ким проводить час його найрідніша та найважливіша людина.

Нагадуємо, що рідний батько хлопчика Євген помер 10 років тому від онкології. Тіна дуже підтримувала чоловіка та боролася разом з ним, але хворобу не вдалося перемогти. Це стало для артистки великою трагедією, яку вона не могла пережити роками. За увесь цей час виконавиця офіційно не перебувала в жодних стосунках.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.