Звершилося: Потап нарешті взяв на руки малюка після чуток про вагітність Насті Каменських (Відео)

Знаменитий український репер та продюсер Потап зробив декілька кадрів з маленьким хлопчиком та потішив соціальну мережу своєю взаємодією з малюком.

Щастя батьківства знаменитий український репер Потап пізнав 15 років тому. Тоді у артиста народився перший та єдиний син Андрій. І хоча Олексій неабияк любить свою дитину, родину це не врятувало. Коли хлопчик був досить маленьким батько пішов з родини. Олексій знайшов своє щастя з Настею Каменських, яка не може похизуватися тим, що подарувала коханому спадкоємців.

Потап заінтригував мережу теплими кадрами з малюком

Олексій Потапенко розповів, як наближає Перемогу
Потап заінтригував мережу теплими кадрами з малюком

Примітно, що саме ця тема зазвичай найбільше цікавить фанатів пари. Потап та Настя разом вже багато років, але так і не наважилися на спільних дітей. Олексій не приховує, що хотів би багато дітлахів і відкрито говорить про своє бажання стати багатодітним. Натомість співачка зізнається, що воліла б народити, але поки не знає, коли це станеться. Причину бездітності обидва не пояснюють, а артистка здебільшого посилається у цих питаннях на волю Господа.

І все ж нещодавно користувачі мережі мали приємну можливість ще раз подивитися на Потапа та його любов до дітей. Так, зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже відео, на якому показав, як фотографується зі своїми крихітними фанатами.

Нагадуємо, що Настя Каменських після початку повномасштабної війни в Україні пройшла не через один скандал. Так, поговорювали, що пара розлучається через проблеми в роботі Потапа. Тоді артистка активно гастролювала, а Олексій захворів на коронавірус і декілька місяців намагався позбутися від ускладнень у вигляді паралічу обличчя.

До України пара повернулася також не разом. Настя приїхала у серпні 2022-го, а Олексій здійснив невеличку поїздку, після чого знову виїхав за кордон. Повернутися в Україну він наважився лише влітку 2023-го. І це після того, як в мережі пронеслися чутки про розлучення пари, про зради Олексія та багато інших неприємних речей. Зараз обидва багато спілкуються зі своєю аудиторією і нарешті створюють спільний контент, через відсутність якого користувачі думали, що коханню зірок прийшов кінець.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.