Як виглядає єдина дочка Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу: турецько-українська врода в усій красі

10 років тому Ані Лорак народила прекрасну дівчинку, яку назвала Софією. Красуня залишається єдиною дитиною артистки та турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу.

Коли Софія мала з’явитися на світ Ані Лорак ще не знала тих проблем, які на неї чекають. Вона активно будувала свою кар’єру після перемоги на Євробаченні, працювала над сімейним щастям, вочевидь, бачила своє життя зовсім не таким, як воно склалося. Майже одразу після весілля Кароліна завагітніла від свого обранця Мурата Налчаджиоглу та подарувала йому первістка.

Крихітку назвали Софією. Батьки підібрали ім’я, яке широко розповсюджене і у православних країнах, і в мусульманських.

Як виглядає єдина дочка Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу

Ані Лорак зрадила Україну й втекла в росію
Як виглядає єдина дочка Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу

Ніхто навіть не підозрював, що вже через декілька років стане відомо про численні зради Мурата, який до того ж поводився не обережно та засвітився під час свого відпочинку з дівчатами в клубі. Незабаром Ані Лорак подала на розлучення, а пізніше розповіла, що коханий зраджував їй постійно, навіть коли вона була вагітною.

На чоловіка намагалися навісити й інші гріхи. Подейкували, що він був альфонсом. Тобто одружився на Лорак перш за все через гроші, намагаючись збагатитися. У даній темі думки розходяться, адже Налчаджиоглу хоча і був в менеджером в готелі, займав непросту позицію. Зараз він є тримачем акцій турагентства, а також управляє косметичною фірмою.

Як виглядає єдина дочка Ані Лорак від Мурата Налчаджиоглу

Його дочка Софія вже переходить у підлітковий вік. Раніше у чоловіка були серйозні проблеми з тим, аби хоча б просто бачитися зі спадкоємицею через документи. Понад 2 роки вони спілкувалися виключно по онлайн зв’язку. Але зараз вони як ніколи близькі.

Мурат познайомив донечку зі своєю новою сім’єю, яка складається з дружини та падчерки. Софія регулярно приїжджає до турецької бабусі в гості та проводить з родиною час. До речі, красуня є повною копією матері Мурата, що Налчаджиоглу вже неодноразово показував. Судячи з усього, в неї складаються прекрасні взаємини і з мачухою, і з названою сестрою, хоча в мережі над цим намагаються жартувати.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.