Дмитро Шевченко з Холостячки відгуляв весілля і показав наречену у сукні зі шлейфом: брюнетка як Злата Огнєвіч

Дмитро Шевченко з Холостячки-2 відгуляв розкішне весілля та показав ексклюзивні кадри з заходу. Який образ обрав чоловік та як виглядала наречена?

Як відомо, публіка здебільшого вважала, що саме Дмитро Шевченко стане переможцем у романтичному реаліті-шоу “Холостячка-2”. Здавалося, що між ним та Златою Огнєвич прокинулися реальні почуття. Вона намагалася відкрити його серце, а він вирішив дати єдине, чого їй не діставало у цих взаєминах.

Яким же стало розчаруванням, коли Злата обрала все ж таки Андрія Задворного. Деякі глядачі відкрито писали у коментарях, що їм було дуже образливо за Дмитра. Мовляв, він зробив, здавалося, неможливе, але все одно не зміг завоювати серце коханої.

Дмитро Шевченко заінтригував кадрами з весілля

Дмитро Шевченко розповыв про першу зустріч зі Златою Огнєвіч після фіналу
Дмитро Шевченко заінтригував кадрами з весілля

Натомість сам Шевченко переніс відмову доволі стримано, хоча і пустив сльозу. Після завершення зйомок він швидко оговтався та взявся налагоджувати особисте життя. Чоловік почав зустрічатися з дівчиною, яка жила зі Златою в одному будинку. Через це в мережі поповзли чутки про роман між співачкою та екс-учасником.

Втім, їхні дороги назавжди розійшлися. Дмитро подружився з Андрієм, а з артисткою тримав довгий час дистанцію. І їхні шляхи мали переплітатися ще неодноразово. Наприклад, і Дмитра, і Злату запросили на весілля в Мексику, але чоловік не зміг виїхати через війну.

Але якщо він мав якесь бажання погуляти на подібному торжестві, то нещодавно воно збулося. Так, Дмитро оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, на яких показав розкішне весілля, яке відбувалося на відкритому повітрі. Шевченко був гостем. Судячи з усього, він прийшов без дами, адже поруч з ним місце зайняла дівчинка.

Дмитро Шевченко заінтригував кадрами з весілля

Наречена обрала дуже класичний варіант весільної сукні з відкритими плечима та довгим шлейфом. На її голові не було фати, але була висока елегантна зачіска, яка залишається в тренді в усі часи. Дрес-код, судячи з усього, – білі та сірі кольори.

Як завжди Злати помітно не було. Складається враження, що попри схожі кола спілкування сама доля розпоряджається таким чином, що вони бачаться рідко.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.