Перетнула 40-річний рубіж у найтрендовіших джинсах кльош: Катерина Осадча показала, як треба виглядати у сорок

Відома українська телеведуча Катя Осадча відсвяткувала свій 40-й день народження та показала, який образ обрала для цієї дати. Детальніше в статті.

Коли Катя Осадча почала будувати свою телевізійну кар’єру, вона одразу поставила на стиль. Аудиторію вона вирішила брати епатажними образами, а також розкішними сукнями. Досвід з Оксаною Марченко підказував, що це вірний напрям. І дійсно, телеведучу одразу ж запам’ятали, як вишукану та дуже незвичайну даму, що багато експериментує та готова робити відкриття у світі моди.

Катя Осадча показала, як треба виглядати у 40 років

Перше кохання Катерини Осадчої
Катя Осадча показала, як треба виглядати у 40 років

Певну роль у цьому зіграло минуле Катерини. Так, у молодості Осадча працювала моделлю, має розкішне портфоліо і може похизуватися тонкою фігурою та високим зростом.

І найбільш болісна тема для більшості жінок — це зайва вага під час материнства, героїні нашої статті незнайома. Катя Осадча народила трьох хлопчиків, але досі залишається стрункою та легкою.

Неабияк бере своє і вік. Так, 12 вересня телеведуча відсвяткувала свій 40-й день народження. З приводу особливої дати зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, на яких показала, якою вона увійшла у 5-й десяток. Звісно, про такі параметри велика кількість жінок може лише мріяти.

“Це той самий дивний перехід в новий етап, якого я геть не відчуваю і всіх тих криз, жалю за роками і т. д. Просто в нас так багато навколо проблем, що мої роки це точно найменша проблема, тут би просто знати, що саме буде завтра і що наступить завтра. Я точно знаю, що вік не в паспорті, а всередині, а мені всередині суттєво менше років”

Варто відмітити, що Юрій Горбунов найпершим привітав свою кохану дружину, і як завжди зізнався їй у коханні та найсвітліших почуттях, які має до благовірної.

Зараз телеведуча знаходиться у Києві, так як більша частина епізодів програми “Голосу країни”, який цьогоріч я знімався у Польщі, вже пішли у виробництво. Втім, телеведуча, імовірніше за все, ще повернеться для завершення роботи над проєктом.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.