Ірина Білик показала, як зустрічає колишнього: поцілунки та запальні танці з екс-коханцем Дмитром Коляденком

Відома українська співачка запостила відео з Дмитром Коляденком. Жінка тепло зустріла колишнього з келихами шампанського та численними поцілунками.

Артистка Ірина Білик пережила гучне розтавання зі своїм цивільним чоловіком Дмитром Коляденком. Проте, минулі скандали не завадили колишнім налагодити стосунки та залишитися друзями. Чи не просто друзями?

Ірина Білик показала, як зустрічає Дмитра Коляденка
Ірина Білик показала, як зустрічає Дмитра Коляденка

Зірка в котре підливає масло в котел зацікавленості публіки до колишнього подружжя. Шоумен відвідав жінку та потрапив до її допису в Instagram. На відео 53-річна Ірина показала, як зустріла 52-річного хореографа. Жінка легко цілує Дмитра у губи та підносить йому келих з ігристим. Пара з запалом танцюють та цілуються під народну українську пісню “Ой на горі два дубки”.

Співачка підписала пост питанням до шанувальників. Жінка запитала: хто має першими цілувати? Чоловік жінку, чи жінка чоловіка. Артистка не тільки отримала відповідь на своє питання, а й купу компліментів, адресованих їй та Дмитру.

“Коли є почуття і пристрасть, то й думок не виникає. Цілуйтесь на здоров’я!”, “Які ви красунчики”, “Ви класні”, “Немає різниці. Головне, щоб очі сяяли. Ви неймовірні. Цілуйтесь на здоров’я”, “Ну які ви гарні! Завжди будьте разом!”, “Прекрасна пара”, – коментували пост підписники.

Чутки про возз’єднання пари ширяться з початку цього року. Зірки викладають спільний контент, чим неабияк розігрівають увагу публіки. Шанувальники підозрюють, що пара знову щаслива разом.

Ірина Білик показала, як зустрічає Дмитра КоляденкаІрина Білик показала, як зустрічає Дмитра Коляденка
Ірина Білик показала, як зустрічає Дмитра Коляденка

Нагадаємо, пара Білик та Коляденко була разом 3 роки. У 2006 зірки розійшлися. Дмитро дуже болісно переживав розрив та провокував Ірину. Шоумен продав пресі інтимні фото співачки, порізав її картини, а також викинув з 13 поверху диван.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.