Відхрестився від матері та її зради, але і від Батьківщини втік далеко: як виглядає син Таїсії Повалій?

Після початку повномасштабної війни в Україні сина Таїсія Повалій спитали, що він думає про зраду матері. Чоловік одразу ж відхрестився від виконавиці.

Після надзвичайно цинічної зради Таїсії Повалій у серця українців поселилася надія, що її син піде проти матері та заявить про свою проукраїнську позицію. Такий висновок прийшов у голови користувачів через офіційний коментар, що спадкоємець артистки дав в соціальній мережі, відхрестившись від її витівки та заявивши, що його не можна об’єднувати з цією темою.

У даній відповіді чітко відчувалися нотки гидливості і саме тому українці помилково вирішили, що син Повалій цілком та повністю за них. Але пізніше стало зрозуміло, що спадкоємець однієї з найголовніших зрадниць України і сам не надто печеться за свою батьківщину.

Як виглядає син Таїсії Повалій

Син Таїсії Повалій

Але сам Денис на момент вторгнення перебував у москві, і в ніч із 23 на 24 лютого виступав на першому пропагандистському каналі.  Незабаром він із сім’єю поїхав до Іспанії, де зараз живе на дачі батьків та називає себе “українським біженцем в Іспанії”. Проте його висловлювання про війну наштовхують деяких на думку про те, що він пішов за своєю матір’ю.

Приємне враження, яке музиканту довелося справити на українців після 24 лютого швидко вщухло, і зараз аудиторія здебільшого не розуміє, як ставитися до спадкоємця Таїсії Повалій, і чи є в нього причини стримуватися у висловлюваннях.

Денис не поспішає підтримувати усіх своїх співвітчизників і, очевидно, підтримує звʼязок з матірʼю. Примітно, що Денис ніколи не був дуже близьким з Таїсією Повалій, адже після розлучення співачки з батьком хлопця родина переживала серйозну кризу. Дитині довелося залишитися з рідним татом, поки Таісія будувала нове життя з новим чоловіком Ігорем Ліхутою.

Син Повалій показав свого батька
Син Таїсії Повалій

Нагадуємо, що Таїсія Повалій залишила територію України за декілька днів до повномасштабного вторгнення, адже знала про те, що чекає на країну. Там артистка одразу ж підтримала російську федерацію та цинічно виступала з українськими народними піснями на концертах, які були влаштовані на честь війни.

Ім’я Повалій встало в один ряд разом з Ані Лорак, Регіною Тодоренко, Яною Соломко та іншими.

Схожі статті

Стилісти шукають нову професію: 45-річна Маша Єфросиніна показала, як самостійно створює розкішні образи

Вважаєте, що краса зірок на екрані — це обов'язково робота десятків людей? Маша Єфросиніна показала, як кожна жінка може створити розкішний образ, наче з обкладинок модних журналів, самостійно!

З вас 500 гривень: Надя Дорофєєва вирішила спробувати себе в ролі перукарки та залишила хлопця без волосся

Чи погодилися б ви віддати своє волосся заради можливості провести кілька хвилин поруч із Надею Дорофєєвою? Саме це довелося зробити молодому красеню, щоб опинитися біля знаменитої співачки.

На своє 35-річчя Ксенія Мішина показала себе в 17 років: де знайти еліксир молодості, який вона п’є?

Акторка Ксенія Мішина роками зберігає статус однієї із найкрасивіших жінок України. Та навіть з урахуванням цього факту неможливо не дивуватися тому, наскільки молодо вона виглядає у свої 35 років.