Старша дочка Ольги Сумської Паперна показала, заради чого залишилася в москві: про українців не згадує

Старша дочка знаменитої української акторки Ольга Сумської Антоніна Паперна знову проявила себе, і не найкращим чином. Що сталося на цей раз?

Початок повномасштабної війни для Ольга Сумської був дуже складним, адже з першим усвідомленням того, що відбувається, померла її матір Ганна Іванівна Опанасенко-Сумська. Фанати очікували, що на похорон бабусі приїде Тоня Паперна, яка останні декілька 10 років проживала в москві.

Тоня Паперна прийшла на презентацію російського ресурсу в москві

Тоня Паперна
Тоня Паперна прийшла на презентацію російського ресурсу в москві

Але дівчина не приїхала. Вже пізніше стало зрозуміло, що вона не збирається покидати російську федерацію, як інші українські актори. Ба більше, вона вирішила не виправдовуватися перед співвітчизниками і залишила цю задачу на плечах матері.

Ольга Сумська спочатку намагалася пояснити, чому її дочка все що залишається в москві, але пізніше виправдовувати її ставало все складніше. Адже чоловік та діти навряд змушували її приходити на презентації російських фільмів та зніматися у їхніх кінострічках.

Дійшло до того, що Антоніна заблокувала українцям доступ до особистої сторінки в соціальній мережі Instagram і досі вони не мають можливості переглянути матеріал, який публікує акторка. А все тому, що є речі, які можуть їх серйозно роздратувати.

Наприклад, нещодавно зірка засвітилася на новому заході. У москві відбулась презентація нових проєктів російського вебресурсу “Кінопоіск”. На нього з 2017 року в Україні накладені санкції, сайт заборонений. Антоніна Паперна з’явилась перед фотозоною з чоловіком. Захід відвідали й інші російські актори.

Тоня Паперна прийшла на презентацію російського ресурсу в москві

Нагадуємо, що 2015-го Ольга Сумська давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповідала, як її дочка мріє отримати російське громадянство. При цьому акторка запевняла, що це бажання не корелюється з політичною ситуацією. Мовляв, це пов’язано з кар’єрою, яку Тоня хоче будувати саме там. Повномасштабна війна зовсім не змінила поглядів дівчини.

Пізніше вона вийшла заміж за російського актора та народила там дітей. 2021-го пара придбала величезний будинок в елітному районі, на який взяла кредит.

Схожі статті