Не з мільярдером, а з імпозантним депутатом: Камалія похизувалася розкішним букетом, і він не від Захура

Не так давно знаменита Камалія повідомила про те, що розлучається з чоловіком. Втім, новини про особисте життя співачки настільки незрозумілі, що фанати просто не розуміють, що відбувається.

Хоча Камалія так і не змогла остаточно відповісти на питання, чи розлучається з чоловіком Мохаммадом Захуром, її життя все ж таки змінилося безповоротно. Поки мільярдер разом з дочками Арабуллою та Мірабеллою перебуває у Великобританії, артистка проводить час в абсолютно інших колах.

Так, ще два роки тому вона виступала перед пакистанськими дипломатами, допомагала коханому влаштовувати важливі прийоми для бізнесу, і була крутою світською левицею, яка могла собі дозволити усі задоволення.

Камалія розповіла, що подарувала дочка-двійнятам на день народження
Камалія заінтригувала спільними кадрами із запорізьким депутатом

Зараз же артистка говорить про те, що мріє піти на війну, як її родичка. Але поки що її допомога обмежується фінансами та безпосередньою присутністю. Артистка приїжджає у різні міста України та намагається підтримати співвітчизників у спільному горі.

Камалія заінтригувала спільними кадрами із запорізьким депутатом

Наприклад, нещодавно співачка побувала у Запоріжжі. Про її візит стало відомо завдяки спільній публікації в соціальній мережі Instagram, яку Камалія опублікували разом із запорізьким депутатом. У кадрі вона постала разом з ним та розкішним букетом квітів у руках. Варто відмітити, що навколо артистки з’являється все більше чоловіків. І на цей раз ситуація відрізняється тим, що поруч немає її благовірного.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні стало відомо про ситуацію в сім’ї Калії. Її чоловік був попереджений про вторгнення. А тому бізнесмен забрав дівчат та виїхав у Великобританію, звісно, запрошуючи дружину з собою. Але Камалія зустріла ворога вдома. Лише через декілька місяців вона наважилася рушити вслід за сім’єю, але не витримала життя під одним дахом з падчеркою, з якою регулярно скандалила.

Чоловік прийняв позицію своєї дочки, а не дружини, а тому їхні стосунки потрапили у глибоку кризу. Врешті-решт, артистка заявила, що розлучається. Втім, шанувальники почали помічати, що насправді розставанням і не пахне, адже поведінка екс-подружжя стала ще більш романтичнішою та близькою.

Схожі статті

Суперфіналістка “МастерШеф-12” Ольга Рябенко показала своїх 4 дітей: красунчики зі стильними зачісками

Чи можливо бути хорошою багатодітною мамою, досягати кар'єрного успіху та втілювати свої мрії? Ольга Рябенко із 12 сезону "МастерШеф" довела, що це більш ніж реально, чим здивувала самого Ектора.

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.