38-річна Тіна Кароль потрапила на манхеттенський білборд в Нью-Йорку: після Греммі не опускає планку

Знаменита українська співачка Тіна Кароль показала, як зараз виглядає білборд на Манхеттені. Зокрема на даний момент на поп-діву дивляться десятки тисяч американців.

Знаменита українська співачка Тіна Кароль не з чуток знає, що таке стрімкий підйом в карʼєрі. Ще 20 років тому вона лише мріяла про те, аби бути популярною у кожному куточку своєї батьківщини, а зараз носить статус поп-діви, який в неї заберуть ще не скоро. Втім, немає меж мріям та досягненням.

Тіна Кароль потрапила на манхеттенський білборд

Тіна Кароль відреагувала на виконання колегами її хітів
Тіна Кароль потрапила на манхеттенський білборд

Так, цього року стало відомо, що Тіна Кароль потрапила у суддівське крісло на премії Греммі. Здавалося, що ще 5 років тому для артистки це було неможливо, але на даний момент це реальність. Втім, і на цьому приємні новини від співачки не завершилися.

Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадр, який був зроблений у Нью-Йорку на Манхеттені. Знімок був створений безпосередньо на Бродвеї.

Саме там на білборді була розміщена реклама від Spotify з Тіною Кароль на обкладинці. Варто відзначити, що про таке не можуть мріяти навіть американські вокалісти, яким набагато простіше дістатися до цієї мети, зважаючи на культурну середу та відсутність мовного бар’єру.

Тіна Кароль потрапила на манхеттенський білборд

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Тіна Кароль давала багато концертів за кордоном. Зокрема артистка їздила до Азії, Ближнього Сходу, Європи та Сполучених Штатів Америки. Дуже теплий прийом вона отримала в Японії, де перебувала близько місяця.

Артистка активно займалася благодійністю, а також надавала адресну допомогу. Наприклад, вона подарувала нову квартиру хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник, також передала Салему нову автівку на передову, що було організовано буквально за декілька хвилин, тощо. Зірка відмовилася від усіх своїх російськомовних хітів. Частину вона перевела на українську мову, а частину залишила, заявивши, що більше не буде їх виконувати навіть попри велике бажання фанатів почути ці композиції ще раз. Зокрема, деякі музиканти отримали право на переклад та виконання даних пісень.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.