Тетяна Літвінова зробила три пластичні операції та показала результат: “Як митець-скульптор зробила мене”

Знаменита українська шеф-кухар Тетяна Літвінова вперше заговорила про пластичні операції, які провела за цей час. Що ви собі змінила зірка?

Шоу-бізнес — місце, яке вимагає постійної роботи над собою. І Тетяна Літвінова також про це знає. Втім, хороший зовнішній вигляд не тільки допомагає просуватися кар’єрою, але й неабияк може вплинути на самопочуття, самооцінку і навіть особисте життя.

Тетяна Літвінова показала, як виглядає після трьох пластичних операцій

Тетяна Літвінова показала, як виглядає після трьох пластичних операцій

Нещодавно шеф-кухар оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення, в якому заявила, що провела одразу 3 пластичні операції і залишилася дуже задоволеною результатом. Після тривалої реабілітації вона нарешті наважилась показати, як виглядає.

При цьому зірка мила, що вона дуже сором’язлива, а тому для них непростий крок. Тим не менш, як блогерка Тетяна відчуває необхідність розповісти про свій дорогоцінний досвід та розказати своїм підписникам, як все відбувалося, чи воно було того варте і чи можуть вони звернутися до лікаря, до якого зверталася вона.

“Останнім часом, точніше після розлучення і ще до війни, я вирішила спробувати змінити себе на краще. Щиро вважаю, що дівчина в 20 повинна знайти свого гінеколога та дантиста, а жінка після 45, знайти свого пластичного хірурга! Тішуся, що мій досвід був неймовірно прекрасним саме завдяки доктору”

Так, за один раз Тетяні зробили ліпофілінг, маммопластику, а також приховали шрам після кесарева січення. Примітно, що зірка залишилася дуже задоволеною і просто світиться від щастя. При цьому серйозних втручань її тіло не зазнало. Уся робота була проведена лише для надання естетичності після пологів і зовсім непомітна.

Нагадуємо, що Тетяна Літвінова самостійно виховує дитину. Зірка пережила доволі болісне розлучення, після якого приходила до тями не один місяць. Зараз про особисте життя зірки нічого невідомо, але Літвінова виглядає щасливою. Зараз вона здебільшого сконцентрована на своєму блозі та розвитку у кулінарній сфері.

Схожі статті

Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.