Інна Білоконь показала, як виглядає у поролоновому костюмі перед тим, як стати мамою Вєрки Сердючки

Найвідданіші фанати творчості Вєрки Сердючки прекрасно знають, як насправді виглядає виконавиця ролі її мами і не Адольфівна, втім, для публіки в загалом тривалий час все залишалося таємницею.

Інна Білоконь на відміну від свого друга та колеги Андрія Данилка веде доволі скромний образ життя. Вона не дає ексклюзивних інтерв’ю, рідко світиться на червоних доріжках, живе разом зі своїм чоловіком у Полтаві та займається розведенням собак. В медіа вона з’являється завжди у костюмі та гримі. Інна Адольфівна — повсюди взнав вона та відома, а Білоконь — акторка, яка показує своє реальне обличчя лише особисто чи на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Інна Білоконь показала, як виглядає у поролоновому костюмі

На сцені мама Вєрки Сердючки постає жінкою в тілі, втім в реальному житті акторка дуже струнка. Нещодавно Інна показала публіці, як насправді виглядає процес її перевтілення у літню жінку, і як виглядає поролон, який надає їй об’ємів, і знаходиться безпосередньо під сценічним костюмом.

Інна Білоконь показала, як перетворюється у гримерці на маму Вєрки Сердючки

Команда Андрія Данилка, який зараз дає концерти за кордоном, надала інтернет-виданню “ГОРДОН” серію нових фото, зроблених під час гастролей артиста містами США й Канади.

Інна Білоконь показала, як перетворюється у гримерці на маму Вєрки Сердючки. Кадр зроблений під час концертного туру Сполученими Штатами Америки

Нагадуємо, що історія співпраці Андрія Данилка з Інною Білоконь бере свій початок з юності. Молоді люди познайомилися під час навчання в коледжі. Спочатку вони зовсім не сподобалися одне одному і мали певну антипатію, але як це часто буває згодом змогли не просто знайти спільну мову, але по-справжньому полюбити та створити міцний зв’язок.

В дев’яностих Андрію Данилку вдалося створити незабутній образ провідниці, в якої є престаріла мати. Спочатку це мало вигляд комедії, але згодом Вєрка Сердючка почала співати. Поруч з нею залишилася і Інна Адольфівна, яка весело пританцьовує та веселить публіку. Зараз дружбі зірок більше 30 років, вони активно працюють разом і не збираються зупинятися. Хіба що пару неодноразово підозрювали у романі, що звісно не підтвердилося.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.