17-річна Злата Мітчелл натякнула, що отримала пропозицію руки та серця: мама Фреймут погуляє на весіллі?

Дочка відомої української телеведучої Ольга Фреймут а Злата Мітчел опублікувала інтригуюче фото, під яким натякнула на пропозицію руки і серця.

Злата Мітчелл — старша дочка Ольги Фреймут, яка народилася від стосунків з британцем Нілом, за якого телеведуча свого часу збиралася заміж. Стосунки не склалися і дівчинка усе своє життя провела в Україні, хоча має громадянство Великобританії.

Обов’язки батька дівчинки на себе взяв вітчим Володимир Локотко, з яким Фреймут побралася роками пізніше. 2021-го стало відомо, що Злата рушила на навчання у Сполучені Штати Америки та отримує вищу освіту там по сей день. З того моменту її життя круто змінилося.

Злата Мітчелл натякнула, що отримала пропозицію руки та серця

Ольга Фреймут і Злата Мітчелл
Злата Мітчелл натякнула, що отримала пропозицію руки та серця

Будучи під крилом матері, Злата дотримувалася певних вимог та етикету, однак після сепарації почала все більше епатувати публіку. Так, на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram можна знайти безліч коментарів, в яких користувачі відкрито говорять про те, що її декольте занадто глибокі, макіяж занадто яскравий, спідниці занадто короткі.

Втім, її відкритість та бажання кидати виклики світу привертають увагу і також стають причиною популярності дівчини, яка все активніше розвиває свій блог. Наприклад, нещодавно вона оприлюднила нову фотографію, на якій натякнула на отриману пропозицію руки і серця. У кадрі дівчина постає з букетом в руках, а у коментарях відкрито говорить про партнера на все життя і отриману обручку.

Злата Мітчелл натякнула, що отримала пропозицію руки та серця
Злата Мітчелл натякнула, що отримала пропозицію руки та серця

Тим не менш, офіційних заяв стосовно нового статусу Злати від зіркової родини не надходило. Немає сумнівів, що Ольга Фреймут обов’язково б приєдналася до даного повідомлення і публічно привітала доньку.

Нагадуємо, що після початку повномасштабної війни в Україні Ольга Фреймут разом з чоловіком та двома маленькими дітьми евакуювалася за кордон та осіла у Великобританії, де на даний момент працює журналістом та освітлює військові дії. Також телеведуча активно займається видавничою справою і дає уроки з етикету онлайн або очно.

У зв’язку з викладацькою діяльністю Фреймут не так давно потрапила у гучний скандал, коли намагалася навчити українців поведінці під час війни, що здалося співвітчизникам Ольги дещо цинічним, так як вона вторгнення не надто спостерігала.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.