Дружина Григорія Решетніка показала того, хто обіймає її та цілує, коли чоловік не бачить: “Особливо ніжний”

Дружина українського телеведучого Григорія Решетніка Христина опублікувала світлини своїх синів з часу проведеного з ними, а також зізналася, що син Іван потребує від матусі особливої уваги.

Подружжя Григорія та Христини з кожним новим днем доводять, що закоханим під силу будь-які випробування долі. Звичайно, пара зізнається, що у їхньому сімейному житті достатньо чвар, непорозумінь та сварок, адже обоє є достатньо емоційними особистостями.

Телеведучий з дружиною розповів, що саме повага до свого партнера допомагає їм вирішувати конфліктні ситуації. Коли негативні емоції та злісні почуття починають охолоджуватися, подружжя сідає за стіл переговорів.

Григорій Решетнік вирішив позбавитися зайвої ваги та підкачати м'язи
Григорій Решетнік з дружиною Христиною

До особистих проблем в сімейному житті додаються публічний хейт та плітки про розлучення, однак пара навчилася з гумором реагувати на подібні чутки, утім, з негативом українців Христині миритися буває вкрай важко.

Христину Решетнік користувачі соціальної мережі Instagram почали критикувати через її оприлюднення щасливих кадрів з відпочинку на морі з синами чи похід на співочі заходи. Підписники обурилися тим, що під час повномасштабного вторгнення зіркова родина веселиться за кордоном.

Телеведучий ставав на захист своєї дружини, підтримував у важкі миті та усіляко допомагав їй пережити невдоволення з боку українського народу.

Нещодавно Христина Решетнік поділилася з користувачами соціальної мережі Instagram милими кадрами, як вона без чоловіка проводить час з синами. Жінка зізналася, що у старшого сина Івана настав той етап життя, коли він по-особливому ніжно проявляє свої почуття, потребуючи багато уваги та розмов з мамою:

“Іван зараз особливо ніжний. Обіймає мене, цілує, любить говорити тільки вдвох”.

Христина Решетнік показала того, хто обіймає її та цілує, коли чоловік не бачить
Христина Решетнік показала того, хто обіймає її та цілує, коли чоловік не бачить

Наступними до уваги підписників потрапили світлини, де хлопчики опановували музичні інструменти. Іван спробував опанувати гру на барабанах, а от Дмитро взяв уроки з гри на гітарі. Зіркові сини з цікавістю поринули у музичний світ, а тому, хто знає, можливо в родині зростають майбутні зірки сцени.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.