Невістка Оксани Марченко показала її онука: досягли бажаного, покинули Україну та одягаються в бренди

Після початку повномасштабної війни в Україні у житті сімейства Марченко багато чого змінилося. Що відбувається з онуком телеведучої, поки вона з Медведчуком за кордоном?

За 6 днів до вторгнення Оксана Марченко залишила свого сина Богдана та невістку Катерину, і втекла за кордон. Телеведуча замість того, аби поїхати тихо, навпаки наробила настільки багато галасу, що сумнівів у тому, що війна відбудеться не було.

Вже після 24 лютого стало відомо, що її старший син досі перебуває на батьківщині і не демонструє жодних намірів тікати. Молода людина лише посилив охорону навколо свого будинку. Невістка ведучої повідомляла про те, що отримувала погрози в особисті повідомлення, а також демонструвала свій патріотизм через синьо-жовті косички та інші елементи стилю. Як відомо, на руках в неї маленька дитина — первісток Богдана.

Невістка Оксани Марченко показала, як виглядає її онук зараз

Невістка Марченко з її сином
Невістка Оксани Марченко показала, як виглядає її онук зараз

Дівчина почала уникати публічної уваги та навіть створила нову сторінку в соціальній мережі Instagram. Усе заради того, щоб відокремитися від хейту до її родини. Але на її старому акаунті час від часу все ж таки з’являються нові публікації. Як наприклад, нещодавно дівчина оприлюднила свіжий знімок зі своїм сином.

На ньому Віктор вже помітно підріс.Мама з малюком знаходяться за кордоном. Обидва одягнені в бренди і виглядають доволі щасливими. Втім, в очі одразу ж кидається доволі цікава деталь: Катерина зняла діамантову обручку з безіменного пальця. Можна було-б подумати, що вона не носить її за якихось раціональних причин, втім, раніше невістка Оксани Марченко ніколи цього не робила, і обручка красувалася на її пальчику постійно.

Пара не повідомляла про розлучення і в цілому тримається подалі від публічності. При цьому Оксана Марченко, Віктор Медведчук, Ірина Медведчук та Даша Марченко перебувають в москві.

Невістка Оксани Марченко показала, як виглядає її онук зараз

У дочок родини Медведчука доволі усталене життя: старша вийшла заміж за росіянина дуже давно, а молодша вчиться в московському університеті. Судячи з усього, невістка телеведучої не поспішає до них приєднатися.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.