Комаровський показав, як виглядають його спадкоємці: онук – його копія, а онучка схожа на Лесю Нікітюк

Знаменитий український шоумен Євген Комаровський вперше показав, як виглядають його онуки. Зірковий дідусь постав на тлі свого саду разом зі спадкоємцями.

Євген Комаровський — один з тих зірок, які за тривалу телевізійну кар’єру, що будувалася десятиліттями, настільки зблизився зі своїми глядачами, що сприймається ними як давно знайомий друг або родич. Усі його оновлення в соціальних мережах публіка сприймає з великим позитивом. Що вже казати про якісь ексклюзивні матеріали, адже попри свою відкритість до людей Євген захищає своє приватне життя від зайвої уваги.

Євген Комаровський вперше показав, як виглядають його спадкоємці

Євгеній Комаровський відкрив доступ до свого курсу, заради майбутнього покоління
Євген Комаровський вперше показав, як виглядають його спадкоємці

Свого часу пан Євген виховав разом з дружиною двох синів – Дмитра та Андрія, у яких вже свої сім’ї. Ті в свою чергу вже встигли подарувати батькам онуків.

“Старший син Дмитро – досить успішний айтішник. А молодший син Андрій отримав юридичну та економічну освіту, працює разом зі мною”, – зізнався якось зірка.

У 61-річного кандидата медичних наук аж троє онуків. Про популярність свого дідуся вони прекрасно знають. Зірка якось розповів, що коли їх іноді запитують сторонні люди: “Це ваш дідусь Комаровський?”, ті гордо відповідають, що”їх”.

Нещодавно чоловік вирішив показати публіці, як насправді виглядають його маленькі спадкоємці, а тому оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжий кадр. На ньому він постав на тлі саду.

За спиною доктора розкішна яблуня зі стиглими плодами, а в його руках двоє собак. По ліве плече постала його онучка, яка неймовірно схожа на Лесю Нікітюк за невідомих причин, а справа його онук, який може похизуватися неймовірною схожістю на зіркового дідуся.

Примітно, що Євген Комаровський дещо почервонів, коли робився даний кадр, але тим не менш він вийшов неймовірно якісний, атмосферний та гармонійний. Це велике щастя мати дідуся, який піклується про своїх онуків та може їх чомусь навчити, і не менш велике щастя мати можливість зберегти подібну пам’ять про нього.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.