Тест на уважність. За 30 секунд знайдіть білку серед колод

Спробуйте знайти білку за обмежений час.

Для того, щоб ваш мозок знаходився у відмінному стані та ви були уважні, необхідно періодично давати йому навантаження. Це можна зробити за допомогою різних тестів, в тому числі на уважність.

Нижче пропонуємо вам тест, який бажано пройти за 30 секунд. Це тест за складністю вище середнього. Якщо вам вдалося виявити білку протягом тридцяти секунд, то ви уважна людина та у вас гострий погляд.

Ви повинні знати, що білочки мають уміння маскуватися, особливо це їм вдається на тлі колірної гами такий же як і фарбування у них.

Багато людей думають, що білку легко виявити на відкритій місцевості або не у лісі, наприклад на цих колодах. Однак з огляду на те, що колоди та білка практично одного забарвлення – зробити це проблематично.

Тільки тренована людина це може зробити за 30 секунд.

Ну, що виявили білочку?

Якщо так – можете себе привітає – ви уважна людина. Якщо протягом 30 секунд не вдалося виявити її, то не турбуйтеся – постарайтеся взагалі виявити білку. Це теж хороший результат.

Вийшло знайти?

Якщо ні, то можете подивитися на зображенні нижче. Білочка обведена жовтим кружком.

Сподобався вам цей тест?

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.