Тест на уважність. За 30 секунд знайдіть білку серед колод

Спробуйте знайти білку за обмежений час.

Для того, щоб ваш мозок знаходився у відмінному стані та ви були уважні, необхідно періодично давати йому навантаження. Це можна зробити за допомогою різних тестів, в тому числі на уважність.

Нижче пропонуємо вам тест, який бажано пройти за 30 секунд. Це тест за складністю вище середнього. Якщо вам вдалося виявити білку протягом тридцяти секунд, то ви уважна людина та у вас гострий погляд.

Ви повинні знати, що білочки мають уміння маскуватися, особливо це їм вдається на тлі колірної гами такий же як і фарбування у них.

Багато людей думають, що білку легко виявити на відкритій місцевості або не у лісі, наприклад на цих колодах. Однак з огляду на те, що колоди та білка практично одного забарвлення – зробити це проблематично.

Тільки тренована людина це може зробити за 30 секунд.

Ну, що виявили білочку?

Якщо так – можете себе привітає – ви уважна людина. Якщо протягом 30 секунд не вдалося виявити її, то не турбуйтеся – постарайтеся взагалі виявити білку. Це теж хороший результат.

Вийшло знайти?

Якщо ні, то можете подивитися на зображенні нижче. Білочка обведена жовтим кружком.

Сподобався вам цей тест?

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.