“Україна – мій дім”: шефкухар Ектор Хіменес-Браво зізнався, що не розглядає можливості переїзду за кордон

Суддя кулінарного шоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво вже довгий час проживає в Україні. Кулінар зізнався, що не готовий переїхати за кордон.

Суддя наймасштабнішого кулінарного проєкту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво приїхав до України з Колумбії. Чоловік любить свою рідну країну, проте Україна, вже давно стала для нього другою Батьківщиною. На початку повномасштабного вторгнення росії, кулінар знаходився за кордоном, проте чоловік не зміг спостерігати зі сторони та не вагаючись повернувся додому.

Ектор Хіменес-Браво висловив любов до України
Ектор Хіменес-Браво висловив любов до України

Наразі чоловік активно волонтерить та допомагає українському суспільству. Він активно веде соціальні мережі та висвітлює своє особисте та світське життя. Нещодавно, у Instagram кулінара з’явився новий допис. На відео чоловік прямує потягом Укрзалізниці до Києва разом зі своєю собачкою Лупітою.

“Я не хочу нікуди переїздити в інші країни. Я не хочу в Канаду, в Колумбію. Я не хочу в Америку, у Францію. Я не хочу в Іспанію. Я хочу бути в Україні. Мій маленький будинок в Ірпені. Тільки в Україні я почуваю себе супер… І Лупіта також”, – розповідає Ектор.

Ектор Хіменес-Браво висловив любов до України
Ектор Хіменес-Браво висловив любов до України

Своєю промовою Ектор не на жарт розчулив підписників. Вони висловили слова вдячності та підтримки відомому кулінару. Шанувальники назвали шефа справжнім українцем та завірили, що почуття любові у Ектора та України взаємні.

“А куди їхати? Україна понад усе, тут і сало, борщ з галушками. За кордоном такого немає”, “А Вам і не потрібно нікуди переїжджати. Україна Вас любить! Україна – це ми всі разом!”, “Ектор, ви, мабуть, більший українець ніж дехто з народжених тут”, “Екторе, дякую за ці слова” – прокоментували допис шанувальники.

Схожі статті

“Нове життя”: колишня дружина Потапа Ірина Горова показала, як на неї вплинула весна

Колишня дружина Потапа Ірина Горова потішила шанувальників свіжими новинами. Що відбувається у житті продюсерки? Деталі в нашому матеріалі.

35-річна Ксенія Мішина показала, як виглядає любов всього її життя: це не син і не Еллерт

Хто ж підкорив серце 35-річної Ксенії Мішиної? Це питання, відповідь на яке фанати не можуть отримати понад 3 роки. Акторка тим часом зробила невеликий крок назустріч.

Як Бонні і Клайд: Леся Нікітюк засвітилась зі своїм нареченим в готелі під ковдрою

Леся Нікітюк вже кілька місяців є нареченою, тож і свого коханого вже не приховує ні від кого - телезірка засвітилась з Дмитром Бабчуком прямо в ліжку.

67-річний Павло Зібров розповів, як живе на пенсію у 8 тисяч гривень: “В мене город”

Український співак Павло Миколайович Зібров став новим героєм проєкту «Наодинці" і розповів про те, яка в нього пенсія і чи вистачає йому цих коштів на безбідне життя.

Мала “воскреснути”: акторка Віталіна Біблів назвала найнезвичніше місце для зйомок

Акторка серіалів Віталіна Біблів заговорила про найнезвичнішу роль, яку їй доводилось виконувати. Це було студентське кіно, за яке грошей не платили. Що їй довелось робити заради влучного кадру?

39-річна дружина Олександра Усика розсекретила джерело своїх доходів: “Катя платить”

Дружина чемпіону світу з боксу Катерина Усик розсекретила, на чому зараз заробляє гроші і хто в їх родині платить за комунальні послуги. "Сенсація" розповість подробиці далі.