38-річна Тіна Кароль більше не приховує стосунків з відомим хореографом: все-таки роман не з гітаристом?

Не так давно в інформаційний простір потрапила версія про те, що Тіна Кароль крутить роман зі своїм гітаристом Олександром. Втім, артистка вирішила показати, що це не так.

Як відомо, після смерті свого чоловіка Євгена Тіна Кароль буквально не хотіла зв’язувати себе з іншим. Зірка відповідала, що найбільшою трагедію її в житті стало те, що вона не змогла бути з тим, кого обрала.

Офіційно вона була самотньою впродовж 10 років. Втім, неодноразово артистка зізнавалася, що це зовсім не означає, що поруч з нею нікого не було. Ще 5 років тому поговорювали про її роман з Ігорем Коломойським, який до того ж одружений. Потім пронеслася піар–історія зі стосунками з Даном Баланом.

Тіна Кароль вразила мережу романтичними кадрами з Дмитром Жуком

На що готові зірки заради схуднення: Полякова, Дорофєєва, Кароль, Тополя
Тіна Кароль вразила мережу романтичними кадрами з Дмитром Жуком

Втім, останнім часом плітки тематично змістилися у сторону членів колективу Тіни Кароль. Так, спочатку мова зайшла за гітариста Олександра, з яким у зірки нібито була інтрижка. У той самий час преса повідомляла, що Кароль була помічена під час прогулянки за танцюристом, який ставить номери команді артистки, Дмитром Жуком.

Нібито артистка та хореограф трималися за руки. Підлила олії у вогонь історія з танцем у ресторані, коли син Тіни Веніамін не міг приховати свого роздратування через витівку матері. І от днями зірка знову зачарувала мережу неочікуваними кадрами, на яких показала, що навряд її пов’язують якісь романтичні взаємини з гітаристом, так як Дмитро Жук дозволив собі набагато більше, ніж може бути дозволено звичайному знайомому.

Тіна Кароль вразила мережу романтичними кадрами з Дмитром Жуком

Вони спочатку з посмішками на обличчі танцювали перед камерою, а потім Жук розвернув Тіну і притиснув її до себе. В кінці ролика він помацав її за стегна.

Данмй ролик одразу розлетівся мережею. Це і не дивно, зважаючи на те, що Жуку і Кароль давно приписують роман. Користувачі мережі неоднозначно відреагували на спільний ролик Тіни і Діми. Хтось переконаний, що вони дуже хороші друзі, а хтось вважає, що у них дійсно кохання.

Нагадуємо, що Тіна Кароль 2 роки тому розповіла про те, що її серце знову відкрите для кохання, однак не зазначила, чи є в неї обранець.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.