Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною мамою: ведуча показала величезний живіт – на останніх термінах

Відома українська телеведуча Катерина Осадча зовсім не планувала ставати багатодітною матір'ю, але життя внесло свої корективи. Нещодавно зірка згадала, як це було.

Коли Катя Осадча стала популярною, в неї вже на руках був маленький син. Ілля Поліщук народився у шлюбі майбутньої телеведучої з депутатом Олегом Поліщуком. Втім, пара одразу ж зіштовхнулася з суттєвими проблемами в стосунках. Головна з них — велика різниця у віці. Молода модель мріяла зовсім не про таке життя, і з часом зрозуміла, що їм необхідно розходитися.

Перший чоловік Каті Осадчої Олег Поліщук
Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною матір’ю

Пізніше вона зізналася, що одразу ж відчула неймовірне полегшення, коли вони розійшлися.

Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною матір’ю

Пройшло більше 10 років перш, ніж Катерина знову змогла відкрити своє серце. Телеведуча активно говорила про те, що зовсім не збирається виходити заміж, скептично ставиться до шлюбу і готова поставити штамп в паспорті лише заради дитини. Своїй позиції вона не зрадила. Про її весілля з Юрієм Горбуновим стало відомо вже тоді, коли в неї виднівся величезний живіт. Катерина була на останніх термінах вагітності, коли зізналася, що тепер в неї є велика сім’я.

Катя Осадча розповіла подробиці розлучення з Олегом Поліщуком
Юрій Горбунов зробив Катю Осадчу багатодітною матір’ю

Про плани на поповнення Катя з публікою не говорила. Вже того факту, що вона народила від Юрія Горбунова було більш ніж достатньо, щоб захопити аудиторію.

Яким же здивуванням стала її чергова вагітність. Про своє положення вона повідомила на початку 2021-го, а вже восени народила здорового хлопчика. Виявляється, його вони зовсім не планували, але дуже зраділи, коли дізналися новину. І зараз Катя говорить про те, що не думає народжувати ще раз, але життя бентежне, і стається всіляке.

Катя Осадча поділилася спогадами про свою вагітність

Натомість вона потішила своїх підписників архівними фотографіями, на яких постала з величезним животом. Відповідні кадри з’явилися на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Є висока імовірність того, що глядачі дійсно більше не побачать Катерину у цьому прекрасному стані, але принаймні у нас є велика кількість знімків.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.