Як виглядає колишній чоловік Аліни Гросу? Молодий бізнесмен, який вигідно одружився, але дивився на сторону

Відома українська співачка Аліна Гросу багато років була відкрита до своєї аудиторії повністю. Артистка охоче розповідала про своє особисте життя, і навіть про розлучення.

Здавалося б, що потрібно молодим людям у стосунках, які вже доволі заможні, красиві, успішні, взнавані та ще й мають люблячих батьків? Безумовно, ґрунт для ідеального шлюбу у Аліни Гросу та Олександра Комкова був. Пара познайомилася в москві, коли співачка ще навчалася. Але жити вони переїхали до України.

Молодята зіграли розкішне весілля в Тоскані. За словами виконавиці, на нього було витрачено 100 тисяч євро. І нібито все було оплачено з кишені її батьків. Після торжества подружжя оселилося у квартирі, яку Аліна Гросу отримала від батьків. Мова йде про розкішне житло з пʼятьма кімнатами. Артистка розпочала ремонт і вже тоді почала скаржитися на свого коханого. Мовляв, взагалі не хоче брати в цьому участь.

Аліна Гросу та Олександр Комков
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік

Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік

Вже через півроку артистка повідомила про те, що їхнім взаєминам настав кінець. За її словами, ініціатором розставання став саме Олександр. Чоловік попросив паузи стосунках, а сам виїхав з її квартири, і нібито почав спілкуватися з іншою жінкою.

Колишній чоловік Аліни Гросу
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік

Через деякий час бізнесмен все ж таки вирішив повернутися, але виконавиця йому відмовила. Розгорівся конфлікт, в ході якого Аліна Гросу зробила для себе висновки, що її екс-чоловік не був щирим.

Примітно, що друзі Олександра Комкова пізніше вступилися за нього та розповіли пресі, що все було зовсім не так. Мовляв, Олександр не зраджував Аліні, а от вона на диво швидко зійшлася з актором Романом Полянським, який почав з нею працювати якраз в період її заміжжя.

При цьому усі натяки Аліни на те, що в Олександра не було достатньо грошей, щоб потягнути той рівень життя, який вони вели, вони також спростували. З’явилася інформація, що нібито у Комкова є власний бізнес в Сполучених Штатах Америки, і пов’язаний він з IT-технологіями. Так чи інакше зараз чоловік щасливо одружений і навіть виховує маленьку дитину.

Схожі статті