Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її доросла дочка: 17-річна дівчина, яку назвали на честь Ані Лорак

Лілія Подкопаєва колись настільки прив'язалася до своєї куми Ані Лорак, що назвала на честь неї дочку. Зараз дівчинці вже 17 років і вона дуже схожа на маму.

Минулого року відома українська гімнастка Лілія Подкопаєва дала ексклюзивне інтерв’ю, в ході якого зізналася, що досі не спілкувалася зі своєю кумою та подругою Ані Лорак. Спортсменка весь час очікувала, що Кароліна заявить про свою позицію, але цього так і не сталося. Про це Подкопаєва розповіла в “Славі+”.

Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її доросла дочка

Дончанка Лілія Подкопаєва викрила всі фейки про рідне місто
Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її доросла дочка

Лілія Подкопаєва не знає причин, чому її кума мовчить. За словами зірки, вона завжди намагалася виправдати Ані Лорак, але зараз немає жодних аргументів на її захист.

При цьому спортсменка зізналася, що їй щиро шкода що дана ситуація відбувається саме у контексті її стосунків з Кароліною. Мовляв, вони були не просто подругами, а справжніми сестрами. Зірки спілкувалися багато років, мали дуже близькі взаємини, а Лілія навіть назвала свою дочку на честь співачки.

Примітно, що зараз спадкоємиці гімнастки вже 17 років. Кароліна перетворюється на дуже симпатичну дівчину, яка володіє природною красою, а також усіма можливостями для того, аби йти за своєю мрією.

Нещодавно Лілія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram ролик, в якому показала, як зараз виглядає її дочка. Дане відео з’явилося з нагоди дня народження юної красуні. У кадрах вона постала у різні періоди свого життя, а також зачарувала останніми змінами у зовнішності. До публікації зірка додала дуже ніжний допис.

Вона висловила свою безмежну любов Кароліні й зазначила, що донька завжди для неї залишатиметься найкращою в усьому.

Нагадуємо, що зараз Лілія Подкопаєва проживає разом зі своїми дітьми та чоловіком у Сполучених Штатах Америки. Туди вона емігрувала досить давно, але після 24 лютого частіше з’являється в інформаційному просторі України, так як серйозно підтримує свою батьківщину на всіх рівнях. Після інтерв’ю про Лорак Лілія не робила жодних заяв по ситуації.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.