“Ти станеш моєю дружиною?”. Ірина Білик отримала пропозицію руки і серця: став на коліно та дістав обручку

Відома українська співачка Ірина Білик отримала пропозицію руки і серця прямо під час її концерту, який відбувався у Львові. Усі деталі події в статті.

3 роки тому Ірина Білик повідомила про те, що прийняла рішення розлучитися з Асланом Ахмадовим, в шлюбі з яким перебувала 10 років. Причиною розставання стала тривала розлука: після пандемії чоловік здебільшого залишався у москві, і не волів приїжджати до України.

Якщо спочатку співачка ставилася до цього з розумінням, то пізніше усвідомила, що стосункам настає кінець. З колишнім вони залишилися в хороших стосунках. Аслан підтримав Ірину 24 лютого, активно спілкується зі своїм сином, а також готовий до співпраці зі співачкою. Білик зізналася, що не готова відмовлятися від таланту Ахмадова через особисті проблеми.

Ірина Білик отримала пропозицію руки і серця на концерті

Ірина Білик святкує День народження
Ірина Білик отримала пропозицію руки і серця на концерті у Львові

Невдовзі після цієї новини Ірина Білик зізналася, що готова вийти заміж ще раз. І ба більше, впевнена: в неї буде пишне та неочікуване для всіх весілля. На той момент нового обранця в неї не було, але сумнівів у співачки стосовно того, що все найкраще попереду також не існувало.

І, як виявилося, в дечому вона мала рацію. Нещодавно Ірина Білик отримала пропозицію руки і серця, яка прозвучала прямо на її концерті. Зірка закінчила свій виступ, як до неї підійшов молодий чоловік, став перед нею на коліно, дістав обручку та розкішний букет квітів, і зробив пропозицію вийти за нього заміж.

При цьому, він не обмежився зізнанням в коханні, а промовив дійсно великий та ніжний текст до об’єкту своєї закоханості. Натомість Ірина Білик так само гідно та з краплею ніжності відмовила хлопцю.

У коментарях під публікацією одразу ж почалися жарти стосовно Дмитра Коляденка, який намагається підкорити серце колишньої дружини вже багато уроків, і останнім часом постійно знаходиться поруч з нею. Мовляв, телеведучий подібні речі не схвалить.

Нагадуємо, що впродовж 2 років Ірині Білик активно приписують роман з Коляденком.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.