Онука-модель, яка закохує в себе Нью-Йорк, і нікому невідомий онук-музикант: як виглядають спадкоємці Ротару

Легендарна українська співачка Софія Ротару завжди говорила про те, що їй варто було народити більше дітей. Але єдиний спадкоємець Руслан подарував їй двох онуків.

Софія Ротару не стала жертвувати материнством заради кар’єри. Зірка народила майже одразу після того, як вийшла заміж. Ба більше, вона обвела навколо пальця свого законного чоловіка Анатолія, який зовсім не збирався ставати батьком.

Якось співачка розповіла, що збрехала про вагітність. Таким чином вона підготувала благовірного до наступного кроку, який збиралася зробити. Вже через декілька місяців їй дійсно вдалося зачати дитя. Таким чином на світ з’явився Руслан.

Софія Ротару показала, як виглядають її онуки Соня та Анатолій

Чоловік завжди брав приклад зі своїх батьків. Руслан неодноразово зізнався, що мріє мати таку саму міцну і щасливу родину. Врешті-решт, він знайшов свою долю в особі красуні Світлани. Вона ж подарувала сину музикантів дочку Софію та хлопчика Анатолія, яких назвали на честь дідуся та бабусі.

Онучка Софії Ротару прокоментувала особисте життя
Онучка Софії Ротару прокоментувала особисте життя

Діти зростали у люблячій та гармонійній атмосфері. В обох блискуча освіта. Молоді люди володіють декількома іноземними мовами, дуже виховані, спокійні, вміють налагоджувати спілкування з аудиторією.

Софія Ротару з онуком Анатолієм Євдокименко
Софія Ротару показала, як виглядають її онуки Соня та Анатолій

Онучка Софії Михайлівни прийняла рішення отримувати вищу освіту у Сполучених Штатах Америки. Зараз вона навчається на дизайнера та паралельно працює моделлю, що дозволяють її зовнішні дані та параметри. Дівчина активно розвиває свій блог в соціальній мережі Instagram, і безумовно добре заробляє ним. Аудиторія красуні здебільшого складається з дівчат. Зараз ходять чутки про те, що Соня розійшлася зі своїм нареченим-мільйонером Денисом Жадановим.

Софія Ротару з онуком Анатолієм Євдокименко
Софія Ротару показала, як виглядають її онуки Соня та Анатолій

Її рідний брат Анатолій Євдокименко тим часом намагається підкорити музичну індустрію. Хлопець знаходиться в Європі, хоча до 24 лютого проживав в Києві. Досі невідомо, як йому вдалося виїхати. У його блозі є безліч композицій, які він готовий запропонувати світу, але поки що вони не користуються жодною популярністю. Бабуся, мама та батько, а також рідна сестра дуже його підтримують, але цього, судячи з усього, недостатньо.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.