Ані Лорак зганьбилася на людях і показала свій сором публічно: новий коханий Ісаак Віджраку доклав свою руку

Знаменита російська співачка Ані Лорак опублікувала відео, яке викликало шквал критики як зі сторони українців, так і зі сторони її "щирих шанувальників" з росії.

Скандал навколо Ані Лорак триває вже 9 років і досі не вщухає через нездатність співачки спілкуватися зі своєю аудиторією та визнавати помилки. Після 24 лютого українці здебільшого очікували, що Кароліна повернеться на батьківщину та піде назустріч своїй публіці, як це зробили Віра Брежнєва та Світлана Лобода. Однак, все сталося рівно навпаки.

Спочатку артистка видалялася з соціальних мереж, не витримавши тиску, а повернулася лише через пів року, після низки скандалів навколо її персони. За цей час вона встигла вступити у новий роман.

Бойфренд Ані Лорак Ісаак Віджраку показав, чим утримує співачку біля себе
Ані Лорак публічно зганьбилася через відео

Зірка почала зустрічатися з іспанським йога-тренером Ісааком Віджраку. Чоловік одразу ж взявся підтримувати свою кохану, і навіть намагався зарадити у її проблемах зі співвітчизниками, але зробив тільки гірше.

Богдан Беспалов зізнався, що розмовляв з обранцем артистки, але у ході розмови Ісаак дозволив собі доволі образливі висловлювання на адресу українців і їхній діалог зайшов у глухий кут.

Кароліна намагається повернутися на російську естраду, хоча це також супроводжується серйозними проблемами. Росіяни вже активно показують, що українці на своїй сцені не раді. Але для просування в себе в медіа залишається велика платформа Instagram. І Лорак помітно взялася за неї.

Зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, яке було відзняте Ісааком. На ньому артистка підспівує під власну композицію, а також виконує дивні танцювальні рухи, які викликали у публіки занепокоєння та нездорову цікавість.

Ані Лорак публічно зганьбилася через відео. Скріншот коментарів під публікацією співачки
Ані Лорак публічно зганьбилася через відео. Скріншот коментарів під публікацією співачки

Користувачі почали активно ділитися, що могло спонукати артистку опублікувати подібне в мережі. Але її бойфренд продемонстрував свою підтримку і в розділі коментарів.

Варто відмітити, що ця історія нагадує випадок Брітні Спірс, яка також лякає деяких підписників своїми танцями.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.