Чий будинок найкрасивіший: дерев’яний особняк Полякової, східний палац Камалії чи садиба Поплавського?

Українські зірки не відмовляють собі у розкоші та будують будинки мрії багатьох людей. Потрапити туди не так просто, але знаменитості самі охоче запрошують до себе журналістів.

Безумовно багато українських зірок мають можливість побудувати розкішні маєтки. Однак, велика їхня кількість все ж таки схиляється до раціонального використання своїх коштів та обмежуються двостома квадратними метрами житлової площі. Тим паче, що найчастіше сім’ї мають декілька об’єктів нерухомості для зручності, а усе утримувати неймовірно дорого.

Чий будинок найкрасивіший

Але деякі зірки не відмовляють собі у дійсно розкішному образі життя. Наприклад, Михайло Поплавський побудував не просто маєток, а справжню садибу, адже на його території можна побачити одразу декілька будинків, в яких живе володар, персонал, гості, тощо.

Садиба Михайла Поплавського з висоти пташиного польоту

Співаючий ректор не надто опікувався тим, аби будинки добре поєднувалися в композицію, і дозволяв собі усе, що його душа бажала. І тим не менш, це просто величезна забудова з власним озером, басейном, сауною, та іншими задоволеннями.

Оля Полякова побудувала свій маєток на природі. Навколо будинку ліс, поруч є причал та річка. Будинок виконаний у такому собі сільському стилі, адже виглядає наче зруб. Поруч є будиночок для гостей у більш сучасному виконанні.

Чий будинок найкрасивіший
Як виглядає будинок Олі Полякової

Камалія може похизуватися розкішним палацом, який ззовні виглядає доволі сучасно, адже має величезні вікна, класичну кольорову гаму та стриманість в елементах декору, але всередині це абсолютно інший світ.

Будинок Камалії та Захура
Будинок Камалії та Захура

В ньому східна культура поєднується з західною. Можна спостерігати за тим, як бароко інтегрується класику в класику, і все це оточено пакистанськими мотивами.

Будинок Камалії та Захура
Будинок Камалії та Захура

Сімʼя безумовно обожнює золото, камінь, картини та різні меблі.

Встановити, чий будинок насправді красивіший дуже важко, адже усі вони побудовані під потреби замовників.

Якщо Оля Полякова зробила ставку на зручність і тишу, то найбагатша співачка України Камалія оточила себе неймовірною красою. Михайло Поплавський в свою чергу підкорює розмахом.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.