“Хто любить жінок з тільцем?”: Оля Полякова сильно набрала та показала, як виглядає у нових параметрах

Відома українська співачка Оля Полякова вразила мережу зізнанням про те, що набрала багато зайвих кілограмів, а також причиною таких різких змін.

Із зайвими кілограмами Олю Полякову фанати бачили дуже давно. І варто відмітити, що артистка дуже швидко позбавилася від ваги. Мова йде про той період, коли вона тільки-но народила свою другу дочку Алісу.

Співачці було необхідно вийти в люди, але приховати свою нову фігуру їй не вдалося. Артистка досі сміється з тих фотографій, які активно почали поширюватися в інтернеті після даного випадку.

Оля Полякова сильно набрала та показала, як виглядає

Чоловіка Олі Полякової застукали з іншою жінкою
Оля Полякова сильно набрала та показала, як виглядає

Оля є жінкою, яка активно слідкує за своїм здоров’ям, виглядом та фізичною підготовкою, адже її кар’єра напряму від цього залежить. Але нещодавно сталося так, що вона не помітила, як заробила 8 зайвих кілограмів. І примітно, що за дуже короткий проміжок часу.

Так, зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram серію відеороликів, в яких розповіла, як саме вона дізналася про те, що набрала зайву вагу, і чому це сталося. Примітно, що в епоху бодіпозитиву та відмови від нав’язаних стандартів краси це взагалі не проблема, як здається.

Але суть полягає в іншому: у Олі Полякової безліч неймовірно коштовних сценічних костюмів, які імовірно зараз не сидять їй по фігурі. Тож швидше за все, артистка повернеться до своїх параметрів, а не стане перешивати увесь свій гардероб. Окрім великої кількості часу це влетить у копієчку.

Оля Полякова сильно набрала та показала, як виглядає. Скріншоти особистої сторінки зірки

“Я два тижні тому кинула ку**ти і вживати. Крім того, що стало сумно жити, більше жодних протипоказань. Натомість я почала жерти. І не тільки їжу в надмірній кількості, а ще й солодке – те, чого я ніколи не робила. Я просто не люблю солодке. Зараз я хочу па*ити і тому тягну до рота шоколад, цукерки чи ще щось. Загалом, плюс вісім”, – відверто поділилася історією Оля Полякова.

У наступних відео Полякова вже з’явилася у парку під час тренувань. Тож за справу вона взялася доволі жваво.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.