Ксенія Мішина забула Еллерта та вийшла в світ з іншим чоловіком: Слава Дьомін – новий коханий зірки?

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина 3 роки тому розійшлася зі своїм бойфрендом Олександром Еллертом, і впродовж довгого часу була самотньою.

Ще 3 роки тому українська публіка мала можливість активно слідкувати за особистим життям красуні Ксенії Мішиної. Здавалося, що в такої вродливої та талановитої жінки не може бути проблем з пошуком супутника для життя, і тим не менш, зірка довела, що з цим може зіштовхнутися будь-яка людина в незалежності від статусу, зовнішніх даних, фінансового стану.

Її роман з гумористом Олександром Артом не привів ні до чого хорошого. Хоча парі спочатку було дуже комфортно разом, але кризи не давали їм спокою. Врешті-решт. стався болісний розрив, з яким гуморист не збирався миритися.

Більше півроку він намагався повернути Ксенію, але здався після невдалого примирення з нею у Карпатах. Зараз комік знаходиться у Сполучених Штатах Америки, де наново будує своє життя, а Ксенія продовжує жити і працювати в Україні.

Олександру Еллерту дісталося після розставання з Мішиною
Ксенія Мішина вийшла в світ з іншим чоловіком

Ксенія Мішина вийшла в світ з іншим чоловіком

Хіба що нещодавно їй вдалося на робити багато шуму навколо імовірного роману зі Славою Дьоміним.

Ксенія Мішина вийшла в світ з іншим чоловіком

Так, нещодавно Ксенія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спільні кадри з Платоном, журналістом та його сином. Цілком випадково на вулиці вони зустріли ведучого Славу Дьоміна з Владиславом.

Тоді зіркові батьки вирішили зробити дітям розважальну програму. Вони всі разом вирушили до Виташівської каплиці. На кадрах, опублікованих у мережі, було помітно, що знаменитостям весело разом. Їхні діти теж потоваришували.

“Ми тут суто випадково зустріли, дивіться, таких гарних хлопців. Вони нам обіцяли показати дуже гарне місце. Дуже цікаво”, – сказала Мішина і показала Славу та дітей.

Нагадуємо, що декілька років тому Слава Дьомін повідомив про своє розлучення з дружиною. Попри непрості стосунки з колишньою, він прекрасно ладнає з сином і багато часу проводить зі спадкоємцем. Також він відповідав на питання щодо можливого примирення з благовірною. За його словами, цього не станеться.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.