Після переїзду до США Аліна Гросу показала Полянському, від чого він назавжди відмовився: дісталась іншому

Відома українська співачка Аліна Гросу знаходиться за кордоном більше року. За цей час вона відновила заняття творчістю та активно випускає нові кліпи.

Наприкінці 2022-го Аліна Гросу повідомила про те, що перебралася до Сполучених Штатів Америки. Випереджуючи критику, вона одразу ж дала зрозуміти, що переїхала не назавжди, а лише тимчасово. Мовляв, для підвищення кваліфікаційних навичок. Мова йде про навчання у школі акторської майстерності в Каліфорнії. Аліна Гросу при цьому заявила, що прогулювати уроки не можна, а тому приїхати на батьківщину найближчим часом вона буде не здатна.

Аліна Гросу зачарувала мережу новою фотосесією

Аліна Гросу презентувала новий кліп: головним героєм став американець
Аліна Гросу зачарувала мережу новою фотосесією

Лише після того як зірка опинилася в Лос-Анджелесі стало відомо про її розставання з Романом Полянським. Це було вже логічним завершенням їхніх стосунків, адже інакше не можна було пояснити, чому акторка а раптом все кинула та поїхала.

Все ж таки стосунки на відстані для багатьох зірок закінчується однаково, а зірка неодноразово підкреслювала, що за кордоном вона одна. А здебільшого українці позитивно поставилися до її розставання з російським актором. Хоча виконавицю при цьому не критикували за роман з ним.

Наприклад, нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram кадри з нової фотосесії, яка була, до речі, доволі провокаційною. У коментарях під публікаціями можна знайти безліч компліментів, в яких також йдеться про те, що відсутність Полянського поруч пішла Гросу на користь. На дані висловлювання співачка реагувала доволі спокійно, і взагалі не сперечалася з думкою своїх підписників.

Нагадуємо, що за плечима у Аліни Гросу також є невдалий шлюб та розлучення. Декілька років тому артистка розійшлася зі своїм чоловіком Олександром Комковим, який також родом з росії. За офіційною версією, розлад у парі настав через пів року, і причиною тому став бізнесмен. Мовляв, спочатку він попросив у зіркової дружини перерви у стосунках, а сам зрадив. На прохання помиритися Аліна Гросу вже не відреагувала та подала на розлучення.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.