Мурат Налчаджиоглу продемонстрував палкі поцілунки в аеропорту Стамбула: поки колишня Лілія Реус в Ірландії

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу продемонстрував, як проводить осінні вечори після розлучення з Лілією Реус. Усі деталі в статті.

Здавалося, не так давно колишній чоловік Ані Лорак Мурат нарешті знайшов своє щастя: бізнесмен одружився з красунею на ім’я Лілія Реус, відіграв розкішне весілля, рушив у медовий місяць разом з новоспеченою дружиною та дітьми. А вже через 4 місяці надійшла новина про його імовірне розлучення.

Мурат Налчаджиоглу прокоментував розлучення з Лілією Реус
Мурат Налчаджиоглу продемонстрував палкі поцілунки в аеропорту

Що саме сталося між подружжям достеменно невідомо, але плітки плавно переростають у факт: Мурат та Лілія не разом більше місяця і навіть не бачаться. Поки бізнесмен перебував в Туреччині його дружина знаходилася в Україні, але тільки-но чоловік повернувся, як його благовірна рушила до Ірландії.

Обидва не хочуть коментувати усе, що відбувається між ними і навіть не підтверджують факт розставання, хоча він доволі очевидний.

Мурат Налчаджиоглу продемонстрував палкі поцілунки в аеропорту

За офіційною версією, підприємець знаходився на своїй батьківщині через стан здоров’я. Він пройшов через операцію, а також необхідну реабілітацію. Той факт, що благовірної не було поруч у даному контексті ще більш підозрілий.

Власне, і свої вечори Мурат проводить у самотності. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографії, на яких показав, як дивиться кіно.

Мурат Налчаджиоглу продемонстрував палкі поцілунки в аеропорту

Примітно, що Налчаджиоглу обрав одне з найпопулярніших турецьких кіно, в якому головні ролі дісталисяки Киванчу Татлитугу та Берен Саат. У кадрі пара цілується в стамбульському аеропорту. Судячи з усього, бізнесмен обрав саме романтичний фільм.

Нагадуємо, що Мурат є колишнім чоловіком Ані Лорак, з якою розлучився 2018-го. Офіційна причина розлучення — численні зради бізнесмена у шлюбі. Останньою краплею для Кароліни стали фотографії з його обіймами з іншими жінками, які потрапили до вільного доступу в мережі. У екс-подружжя підростає спільна донька Софія, якій на даний момент 12 років.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.