Став визнаним та найкращим. Лілія Подкопаєва вперше показала свого 18-річного сина: високий і кучерявий

Всесвітньо відома українська гімнастка Лілія Подкопаєва вперше за довгий час опублікувала фотографію свого сина Вадима на честь його вісімнадцятиріччя.

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва перебувала у шлюбі із бізнесменом Тимофієм Нагорним протягом 5 років. 17 років тому пара всиновила хлопчика Вадима. На той момент гімнастка вже була вагітною. Буквально через 4 місяці у подружжя народилася донька, яку назвали на честь хрещеної мами дівчинки – Кароліною (Лілія Подкопаєва є кумою Ані Лорак).

Лілія Подкопаєва показала рідкісні кадри з сином

Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її доросла дочка
Лілія Подкопаєва показала рідкісні кадри з сином

Названий син гімнастки швидко подорослішав, і зараз йому 18 років. Власне, 27 листопада юнак святкує день народження. Про це стало відомо завдяки публікації спортсменки на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Лілія Подкопаєва показала, як зараз виглядає її дорослий син Вадим. Зірка зробила лінійку кадрів, на яких хлопець постає у різні періоди свого життя. Як зʼясувалося, зараз він отримує мишу освіту в Америці, отримує стипендію і є кращим студентом. Зіркова мама з гордістю заявила, як пишається сином.

Батько Вадима, бізнесмен Тимофій Нагорний не залишився стояти осторонь і також привітав його в соцмережах, опублікувавши знімок, де син зображений на байку.

Нагадуємо, що не так давно Лілія Подкопаєва давала ексклюзивний коментар для української преси на рахунок свого зв’язку з Ані Лорак. Зокрема, спортсменка зізналася, що до 2022-го активно спілкувалася зі своєю кумою, але після 24 лютого була неймовірно вражена вчинком співачки та прийняла рішення обірвати з нею будь-який контакт. Зірки не спілкуються протягом усього цього часу.

Звичайно, Лілія Подкопаєва підтримала свою батьківщину, підкріпивши свою позицію неодноразовими публікаціями в соціальних мережах, а також волонтерською діяльністю. Донині спортсменка привертає увагу світової спільноти до подій в Україні.

Схожі статті

“Найбагатша” на ролі українська акторка Ада Роговцева вразила виглядом у 87 років: чарівна пані (ФОТО)

Багато людей не хочуть заглядати в старість, оскільки бачать там свою слабкість, труднощі. Але Ада Роговцева доводить, що старість — не вирок, і що навіть у 87 можна демонструвати молодість.

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.