Наталія Могилевська вагітна? Співачка показала свій округлий живіт та вразила мережу неочікуваним зізнанням

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська засвітила округлу фігуру та заінтригувала мережу імовірними змінами в особистому житті. Усі деталі в статті.

Про своє бажання стати матір’ю Наталія Могилевська говорила неодноразово. Вперше подібне зізнання від неї прозвучало ще в нульових, однак її особисте життя не склалося таким чином, як очікувалося. Після 5 років спільного життя з бізнесменом Єгором Долініним, у союзі з яким вона виховувала трьох його доньок, настав період, коли артистка довго не могла знайти своє кохання, і тим паче чоловіка, який би годився на роль батька її дітей.

Постійно зірка була вимушена відповідати на питання своїх шанувальників стосовно материнства. Наталія не приховувала, що хоче малюка, а також зізнавалася, що усиновлення неможливе по тій самій причині, що і народження власної дитини — немає коханого чоловіка.

Наталія Могилевська заінтригувала імовірною вагітністю

Наталія Могилевська заінтригувала імовірною вагітністю
Наталія Могилевська заінтригувала імовірною вагітністю

Після 24 лютого співачка все ж таки нарешті змогла заявити світу про те, що в її серці нарешті поселився обранець. З’ясувалося, що він набагато старший за неї, довго проживав за кордоном, але підтримує Україну. З артисткою, як виявилося, він також знайомий дуже давно.

Наталя Могилевська зізналася, що нарешті навчилася по-справжньому кохати, і тепер їй належить не менш серйозна робота над собою, як над майбутньою матір’ю. Але деякі шанувальники вважають, що вона вже може виношувати дитя.

Так, зірка засвітила на відео свою округлу фігуру, чим спровокувала чутки про цікаве положення.

Але на коментарі фанатів щодо імовірної появи в родині малюка Могилевська не реагує. Зазвичай Наталія пояснює, що набрала вагу, або була сфотографована у неправильному ракурсі. Звісно, публіка бажає почути щасливу новину від артистки саме тому, що сильно її любить.

Діти суспільством вважаються ледь не найбільшим щастям, і немає нічого засудливого у тому, що глядачі мріють дізнатися, що Могилевська дасть продовження своєму роду. Хіба що деякі артисти реагують на це бурхливо, так як їхні погляди не співпадають з поглядами аудиторії.

 

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.