Катя Репяхова показала, чим годує 2-річного сина Михайла: мама харчується правильно, але сину трохи можна

Українська блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова поділилася з шанувальниками, як проходять її вихідні з 2-річним сином Михайлом. Зірка замовила піцу та почала наряджати ялинку.

Про Катерину Репяхову публіка дізналася після новини про стосунки з українським співаком Віктором Павліком. Майбутнє подружжя зустрілося на концерті артиста в Миколаєві у 2015 році. Чи по збігу обставин, чи по долі, але виявилося, що Катя та Віктор жили в сусідніх номерах готелю. Тож, там вони й познайомилися.

Молода дружина Віктора Павліка Репяхова вразила справжнім виглядом своєї шкіри
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Зауважимо, що на той момент Павлік був одруженим на своїй третій дружині Ларисі Созаєвій, і зараз стало відомо, що виконавець закрутив роман з Репяховою ще у 2015 році. Що цікаво, сама дівчина заперечує факт, що була коханкою. Лише у 2021 році блогерка оприлюднила допис, в якому зазначила, що їхньому коханню виповнилося 6 років.

У 2020-му концертна директорка Віктора Павліка Катерина Репяхова стала його офіційною дружиною, а через рік у пари народився син Михайло. До слова, нещодавно блогерка поширила кадри, як проходять її вихідні з дитиною. Зіркова мама замовила піцу, якою на відео смакував хлопчик, а також у квартирі почала панувати атмосфера новорічних свят, оскільки Катя, поки син спав, наряджала ялинку.

Катя Репяхова показала, чим годує 2-річного сина Михайла

Прокинувшись, Михайло зрадів ялинці та почав гратися новорічними прикрасами. Раніше бізнесвумен зазначала, що син – сенс її життя, і тому вона усіма силами наповнює його дитинство щасливими моментами.

Син Катерини Репяхової та Віктора Павліка

Нагадаємо, що Катерина Репяхова займається спортом, намагається виключати зі свого раціону борошняні вироби, солодощі та харчуватися правильно. Однак інколи це не заважає її балувати себе та дитину чимось смачненьким.

Схожі статті

Виховує сина в атмосфері розкоші: Даша Кацуріна та Володимир Дантес подарували 3-річному Івану автомобіль

Згадуючи власне дитинство, більшість з нас пам'ятають досить скромні, але приємні подарунки. Сучасні діти, особливо коли у них такі відомі батьки, як Даша Кацуріна, отримують куди вагоміші сюрпризи.

“Зірки-хмарочоси”: скільки сантиметрів у зрості Каті Осадчої, довгоногої Олі Полякової та Лесі Нікітюк

Не у сантиметрах щастя. Але завжди добре, коли цих сантиметрів більше, а не навпаки. Це чудово знають Оля Полякова, Катя Осадча та Леся Нікітюк, які є одними з найвищих зірок українського шоубізу.