Катя Репяхова показала, чим годує 2-річного сина Михайла: мама харчується правильно, але сину трохи можна

Українська блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова поділилася з шанувальниками, як проходять її вихідні з 2-річним сином Михайлом. Зірка замовила піцу та почала наряджати ялинку.

Про Катерину Репяхову публіка дізналася після новини про стосунки з українським співаком Віктором Павліком. Майбутнє подружжя зустрілося на концерті артиста в Миколаєві у 2015 році. Чи по збігу обставин, чи по долі, але виявилося, що Катя та Віктор жили в сусідніх номерах готелю. Тож, там вони й познайомилися.

Молода дружина Віктора Павліка Репяхова вразила справжнім виглядом своєї шкіри
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Зауважимо, що на той момент Павлік був одруженим на своїй третій дружині Ларисі Созаєвій, і зараз стало відомо, що виконавець закрутив роман з Репяховою ще у 2015 році. Що цікаво, сама дівчина заперечує факт, що була коханкою. Лише у 2021 році блогерка оприлюднила допис, в якому зазначила, що їхньому коханню виповнилося 6 років.

У 2020-му концертна директорка Віктора Павліка Катерина Репяхова стала його офіційною дружиною, а через рік у пари народився син Михайло. До слова, нещодавно блогерка поширила кадри, як проходять її вихідні з дитиною. Зіркова мама замовила піцу, якою на відео смакував хлопчик, а також у квартирі почала панувати атмосфера новорічних свят, оскільки Катя, поки син спав, наряджала ялинку.

Катя Репяхова показала, чим годує 2-річного сина Михайла

Прокинувшись, Михайло зрадів ялинці та почав гратися новорічними прикрасами. Раніше бізнесвумен зазначала, що син – сенс її життя, і тому вона усіма силами наповнює його дитинство щасливими моментами.

Син Катерини Репяхової та Віктора Павліка

Нагадаємо, що Катерина Репяхова займається спортом, намагається виключати зі свого раціону борошняні вироби, солодощі та харчуватися правильно. Однак інколи це не заважає її балувати себе та дитину чимось смачненьким.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.