Єфросиніна розповіла, коли може бути суворою зі своїм сином Олександром: вечірній розвиток не до вподоби

Українська телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна показала, як займається розвитком з сином Олександром. Вечірнє читання, схоже, хлопчику не до вподоби.

З початку повномасштабного вторгнення Єфросиніна дуже злилася на чоловіка Тимура Хромаєва за прийняте ним рішення піти захищати Україну у війні з росією. Вона не розуміла, як він може покидати її з побутом, двома дітьми, особистими проблемами.

Згодом телеведуча пропрацювала свої психологічні проблеми, змогла змиритися та прийняти рішення коханого. Крім того, вона хоче допомагати чоловіку пройти його шлях воїна.

Маша Єфросиніна та її чоловік Сурат Хромаєв
Маша Єфросиніна та чоловік Тимур Хромаєв

У 2003 році Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв узаконили свої стосунки шлюбом. Через рік подружжя відчуло, що таке бути батьками, оскільки на світ з’явилася перша донька Нана. Друга дитина пари, син Олександр народився у 2014 році.

Маша Єфросиніна на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram поділилася кадрами, де займається з сином розвитком. Зізналася, що її суворості вистачає лише на незаперечне вечірнє читання. Помітно, що хлопчику не сильно подобалося займатися, він робив деякі помилки, а зіркова мама виправляла його, навчаючи, як правильно читати те чи інше слово.

“Моєї строгості вистачає лише на незаперечне вечірнє читання… В іншому я сильно скучила за цим джентльменом”, – розповіла телеведуча.

Єфросиніна розповіла, коли може бути суворою зі своїм сином Олександром

На наступному фото бачимо, як хлопчика на 10 хвилині читання нібито схилило в сон. Маша підмітила, що там, де він вчився удавати – його мама викладала. Натякнувши, що вона прекрасно розуміє всі хитрощі свого сина.

“На десятій хвилині читання завжди прям в сон схиляє хлопака. Але там, де він вчився то удавати – його мама викладала”, – зазначила зірка.

Єфросиніна розповіла, коли може бути суворою зі своїм сином Олександром

Нагадуємо, що телеведуча відверто розповідала, що стосунки з чоловіком далекі від ідеалу. Майже щоразу, коли Тимур приїжджає додому, пара свариться, і розмови доходять навіть до розлучення. Утім, попри такі гучні заяви одне одному, Єфросиніна зізнається, що боїться втратити коханого.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.