Перша ялинка в житті названого сина: Тімур Мірошниченко показав, як його родина готується до Новорічних свят

Український телеведучий Тімур Мірошниченко разом з дружиною Інною показали шанувальникам кадрами, на яких разом з дітьми готуються до зимових свят.

Відомий український телеведучий Тімур Мірошниченко часто показує події з особистого життя. Разом зі своєю дружиною Інною, вони активно ведуть соціальні мережі. Цього розу подружжя показала, як вони разом з дітьми готуються до зимових свят. Родина разом наряджала різдвяну ялинку. Відео пара оприлюднила у своїх Instagram.

Телеведучий Тімур Мірошниченко показав свою новорічну ялинку
Телеведучий Тімур Мірошниченко показав свою новорічну ялинку

На відео Мірошниченко встановлюють святкову ялинку. Вони радісно кружляють коло дерева та прикрашають його іграшками та мішурою. Щасливі діти долучилися до заняття. Донька Мія, сини Марко та Марсель весело розважаються з батьками.

Телеведучий Тімур Мірошниченко показав свою новорічну ялинку
Телеведучий Тімур Мірошниченко показав свою новорічну ялинку

В описі до поста, Тімур зазначив, що це перша ялинка в житті його названого сина, якого пара всиновила влітку цього року. Марселю 2 роки й у нього в житті ще багато свят та розваг, проте перші спільні святкування сім’я вирішила зафільмувати.

“Ризиковано з нашого боку, маючи дитину, якій все цікаво і кожне «обережно» звучить, як виклик, але… Ми віримо в стійкість ялинки і іграшок (найслабші вже пішли від нас). Ваші ставки: хто кого? Марсель чи ялинка?”, – підписав пост голова родини.

Нагадаємо, цього року родина телеведучого поповнилася. Тімур з Інною прийняли відповідальне рішення про всиновлення дитини. Після першої зустрічі з хлопчиком, пара відразу зрозуміла, що візьмуть у родину його. Їх не злякали проблеми зі здоров’ям хлопця, його історія так розчулила подружжя, що вони без вагань почали збирати документи на всиновлення. Зараз Марсель адаптується до життя в повній родині, а у його майбутньому, ще багато радісних та щасливих моментів.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.