Тест на уважність. Знайдіть жирафу серед дерев в савані

Тренуйте свій мозок вправами - тестами.

Коли у вас немає настрою, або просто хочеться відволіктися, то ідеально підходить для цієї мети тест.

Тести бувають різні, але в основному добре сприймаються тести на уважність. Річ у тому, що для вашого мозку необхідне тренування – або він буде атрофуватися. Це як фізкультура або фізичні вправи для вашого тіла. Якщо ви не навантажувати себе фізично, то через час помітите, що ваше тіло стане в’ялим і ви не зможете виконувати ті прості людські функції, які закладені Природою. Так і мозку потрібне тренування. Ви ж хочете бути при пам’яті та нормально сприймати навколишні навіть в глибокій старості. Напевно цього хочуть всі люди.

Тому тренуйте свій мозок вправами – тестами.

Вище наводиться один цікавий тест на уважність, який бажано пройти вам для тренування мозку.

Завжди вважається, що маскуватися це прерогатива хижаків. Це їм потрібно для того, щоб підстерегти видобуток. Але не тільки хижаки намагаються замаскуватися. Потенційна жертва також повинна бути непомітна на місцевості. Так багаторазово збільшується ймовірність того, що її не помітить хижак.

Подивіться на картинку і спробуйте знайти жирафу.

Здавалося б жирафа велика тварина і її можна відразу побачити. Однак природа подбала, щоб і її не відразу помічали в деревах.

Ну що вдалося відразу виявити тварину?

Якщо ні, то даємо підказку – подивіться праворуч на картинці.

Знайшли?

Для тих, кому не вдалося виявити жирафа – є розгадка. Тварина вказана на зображенні нижче трьома червоними стрілками.

Ось таким чином і вдається ховатися великим і високим тваринам.

Якщо ви відразу виявили жирафу, то ви уважна людина. Якщо ви виявили тварина не відразу, але все одно побачили де воно маскується, то уважність у вас на високому рівні. І тім людям, які не виявили жирафу – не потрібно турбуватися. Після деякого часу, коли ви будете практикувати розгадувати подібні тести, ваш мозок натренується і з кожним тестом, ви будете отримувати позитивний результат.

Для того, щоб ви могли швидко вирішувати такого типу завдання, потрібна тиша. Тому обов’язково зробіть так, щоб не грала музика і не відволікали вас оточують люди. Тоді у вас точно вийде!

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.