Невістка Оксани Марченко народила вдруге та показала крихітного онука ведучої: стала бабусею ще раз

Стало відомо, що невістка Оксани Марченко Катерина знову стала матір'ю. Дівчина не тільки повідомила про те, що знову народила, але і показала дитину.

Як відомо, після 24 лютого сім’я Оксани Марченко припинила вести публічний образ життя. Втім, її невістка Катерина до останнього намагалася жити як раніше. В неї це не вийшло.

Дівчина скаржилася на те, що українці погано до неї ставляться, пишуть неприємні речі в особисті повідомлення і навіть погрожують. На початку 2022-го вона ще знаходилася в Україні. Куди вона поділася згодом було невідома.

Невістка Оксани Марченко знову стала матір’ю

Як ніяк, Оксана Марченко евакуювалася з України самостійно, без невістки. Преса ж повідомляла, що син ведучої залишився в Києві і лише посилив охорону у себе вдома.

Невістка Оксани Марченко знову стала матір’ю

Та вже згодом стало зрозуміло, що Катерина не просто так припинила вести свій блог. Дівчина спочатку засвітилася на Кіпрі, а потім в Москві. Подейкують, що вона продовжує перебувати в російській федерації разом зі своєю свекрухою, а також її донькою.

Ба більше, дівчина навіть завагітніла. Про це стало відомо не так давно. Катерина оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіже фото з животом, яке не залишало сумнівів, що вона очікує на другу дитину.

І ось нещодавно вона показала новонародженого малюка. Судячи з усього, це хлопчик. Жодних деталей про те, де він народився, за яких обставин, як назвали, — нічого з цього користувачам недоступно.

Невістка Оксани Марченко знову стала матір’ю

Лише зрозуміло, що син Оксани Марченко вільно пересувається за кордон і бачиться зі своєю дружиною та дітьми.

Нагадуємо, що Богдан Марченко — син телеведучої від першого шлюбу. Рідним батьком хлопця є бізнесмен Юрій Корж. Але зі своїм вітчимом він дуже добре спілкується. Настільки, що назвав свого сина на його честь.

Останні декілька років юнак займався виключно бізнесом. Зі своєю дружиною Катериною він познайомився дуже давно і не один рік будував стосунки з нею. Однак, Катерина виявилася не підготовленою до такої кількості уваги, яку вона отримала після весілля.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.