Катерина Осадча такого не чекала. Юрій Горбунов більше не приховує правди про вільний час: “З моїм хлопцем”

Український телеведучий Юрій Горбунов показав, як проводить час з 6-річним сином Іваном. Чоловік присвятив свою увагу лише йому, що зробило хлопчика дуже щасливим.

Шоумен раніше розповідав шанувальникам, що дуже цінує час, проведений з родиною. Навіть на роботі його не покидають думки про дружину та двох синів. У його Instagram-блозі нерідко можна побачити теплі сімейні кадри, а також ознайомитися, як зіркова родина любить проводити своє дозвілля.

Юрій не приховує, що з синами не надто люблять знімання, але обожнюють всі разом переглядати результати. Зазвичай їх ініціює Катерина Осадча, яка робить все, аби атмосфера була весела, невимушена та легка. Коли шоумен запитує у коханої, що йому треба робити в кадрі, то отримує на це приємну відповідь: “нічого”. Тоді він забуває про камеру і насолоджується часом з дітьми.

До слова, нещодавно Юрій Горбунов у своєму фотоблогу поділився, як провів час зі старшим сином Іваном. Телеведучий відвідав з хлопчиком кінотеатр. Разом вони дивилися фільм “Вонка”.

“В кіно! З моїм хлопцем!”, – підписав кадр Горбунов.

На світлині хлопчик щиро посміхався, тому можна сказати, що був задоволений від походу з батьком в кінотеатр.

Юрій Горбунов більше не приховує правди про вільний час

Нагадуємо, у лютому 2017 року Катерина Осадча оголосила про шлюб з Юрієм Горбуновим. 18 лютого цього ж року Катя ощасливила Юрія сином Іваном, який для нього виявився первістком. 19 серпня 2021 року на світ з’явився другий син подружжя, на ім’я Данило.

Юрій Горбунов показав підрослих синів: Іван і Данило – моє все!
Юрій Горбунов більше не приховує правди про вільний час

До речі, пара висловлювала своє бажання ще й усиновити дитину, однак згодом Катерина зізналася, що не наважується на цей крок з чоловіком, оскільки в Україні діє “недосконала система”.

Схожі статті