Ані Лорак намагається бути вічно молодою і носить вбрання не за віком: у 45 хоче бути на всі 18 (ФОТО)

Російська співачка українського походження Ані Лорак поділилася з підписниками свого фотоблогу новим фото. Артистка не відчуває себе на 45 років, і намагається одягатися молодіжно.

Артистка-зрадниця російській пресі зізнавалася, що не відчуває себе на свої 45 років. Зазначимо, що Лорак має справді бездоганну зовнішність, над якою стоїть шлях великої роботи над собою.

Ані Лорак виступить у росії
Ані Лорак намагається бути вічно молодою і носить вбрання не за віком

За словами Ані Лорак, не буває некрасивих жінок. Є дівчата, які не мають достатнього фінансування у свою красу, а також бажання доглядати за собою. Сама ж співачка займається спортом, а також, подейкують, що вона вдавалася до пластики.

Нещодавно знаменитість оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову світлину. На ній Кароліна позувала в модній джинсовій юпці, а зверху накинула чорну косуху. В дописі зазначила, що вона йде назустріч до кращої версії себе та вривається в Новий рік з новими планами та цілями.

В коментарях під дописом українці не впустили можливість нагадати їй за Батьківщину. Користувачі мережі вже не раз запитували у зрадниці, чи цікавиться вона, як там живуть її рідні в Україні. А ще деякі жартома зазначили, що чекають на неї в Києві. На подібні коментарі зірка не відповідає.

Втім, російські шанувальники засипають артистку компліментами, зазначаючи, що вигляд вона має не на 45 років, а на всі 18.

Ані Лорак наразі продовжує дотримуватися своєї позиції бути поза політикою, давати концерти в росії та з’являтися на російських публічних заходах. Нагадуємо, вперше Кароліна Куєк перервала своє мовчання стосовно війни в березні 2022 року. Тоді вона закликала її зупинити, однак не вказала, кому конкретно адресовує свій заклик.

Схожі статті