Григорій Решетнік покинув дружину Христину з трьома синами, а сам вирушив в затяжну дорогу: “Другий дім”

Український телеведучий Григорій Решетнік повідомив, що вирушив у затяжну дорогу, але ні дружину Христину, ні трьох синів не взяв, оскільки це робоча поїздка.

Спочатку Решетнік поділився з підписниками свого фотоблогу дописом, в якому зазначив, що вирушає у відрядження. Втім, вирішив трохи потримати інтригу та не розсекречувати, куди саме він прямує.

“Потяг, як другий дім українців… Відрядження. Як думаєте, куди прямую? А ви як часто пересуваєтесь поїздами?”, – поцікавився у підписників Решетнік.

Згодом телеведучий оприлюднив новий допис, в якому розповів про місто, де наразі перебуває. Виявилося, що зірка знаходиться в Одесі. Зупинитися Григорій вирішив у п’ятизірковому готелі “Брістоль”.

До речі, Решетнік поділився з шанувальниками історією, яка з ним трапилася. На вокзалі знаменитість зустріли працівники ТЦК, які перевірили документи. Зірка зазначив, що хлопці його впізнали, однак це ніяк не вплинуло на їхню роботу та перевірку.

Григорій вважає, що ми з повагою маємо ставитися до закону та людей, які відповідальні за його дотримання.

Нагадуємо, Григорій Решетнік з дружиною Христиною одружилися у 2010 році. В союзі у подружжя народилося троє синів – Іван, Дмитро та Олександр. Познайомилися вони на роботі.

У родині Решетнік поповнення
Григорій Решетнік покинув дружину Христину з трьома синами, а сам вирушив в затяжну дорогу

Пара не приховує свого бажання народити дівчинку, однак хотілося, аби це сталося після перемоги. Вони зазначили, що дуже люблять дітей і намагаються давати своїм спадкоємцям все тільки найкраще. Григорій розповідав, що сини також не проти, щоб в родині з’явилася маленька сестричка, адже самі про це їм говорили неодноразово.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.