Дружина Олександра Усика виписалася з пологового і показала новонароджену донечку: батьки вчетверте

Дружина знаменитого українського боксера Олександра Усика вже виписалася з пологового будинку та забрала свою крихітну донечку. Як виглядає новонароджена?

Про поповнення в сім’ї відомого українського боксера Олександра Усика стало відомо неочікувано. Його дружина Катерина, яка вже подарувала зірці спорту троє дітей, усіма силами намагалася приховати своє цікаве положення і наважилася на хорошу новину лише після того, як народила.

Крихітка з’явилася на світ у київському пологовому. Але боксер на виписку дружини разом з донечкою приїхати не зміг. Відомо, що на момент появи дівчинки на світ зірка знаходився в Європі, і готувався до важливого поєдинку у своїй кар’єрі.

На виписці не було нікого із родичів також. На фотографіях, які опублікувала мама Катерина були зображені лише лікарі. Але дружина Олександра одразу ж пояснила, що це було зважене рішення. До речі, Олександр та Катерина вже батьки вчетверте.

Дружина Олександра Усика показала новонароджену донечку від боксера

На життя дружини Олександра Усика був скоєний замах
Дружина Олександра Усика показала новонароджену донечку від боксера

Як повідомляють медики, мама та дитина абсолютно здорові. Все пройшло добре. Молодших дітей Олександра Усика та Катерини не було поруч, тому що сім’я навмисне їх відправила за кордон разом з бабусею. Мовляв, щоб було спокійніше.

“І по дітях, і по чоловіку видно, що коли я народила, всі одразу видихнули і почали радіти життю”

Дружина Олександра Усика показала новонароджену донечку від боксера. Скріншоти особистої сторінки зіркової мами

Примітно, що тільки-но стало відомо про щасливу подію в сім’ї, яка Катерина одразу ж опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram масу фотографій з вагітності, які робила впродовж усього процесу.

На відміну від більшості блогерок та дружин знаменитостей, жінка прийняла рішення не тільки не показувати, як протікає її вагітність, але й до останнього приховувала свій стан. Коли саме Олександр Усик побачиться зі своєю маленькою донечкою достеменно невідомо, і є висока імовірність того, що він вже завітав до дружини та немовля, але швидко повернувся за кордон.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.