Як виглядає колишній чоловік Аліни Гросу? Московський денді з білосніжним волоссям і блакитними очима

Відома українська співачка Аліна Гросу вже мала досвід шлюбного життя. Але він виявився досить недовготривалим. Як виглядає колишній чоловік зірки?

Так, повернувшись з навчання з російської федерації, Аліна Гросу повідомила про те, що виходить заміж. Її обранцем став молодий московський бізнесмен Олександр. Але попри все пара прийняла рішення жити в Україні. Незабаром молоді люди зіграли розкішне весілля в Італії. Повідомлялося, що за торжество заплатили батьки артистки. І мовляв, у вартість його становила 100 тисяч євро.

Наречена виглядала неймовірно щасливою та вражала всіх своєю красою. А наречений поводився скромно та стримано.

Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

Аліна Гросу та Олександр Комков
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

В Україні пара поселилася у чотирикімнатну квартиру, яка дісталася Аліні від батьків. Розпочався ремонт, і вже тоді співачка почала скаржитися на те, що Комкову абсолютно все одно, і вони сваряться через це.

Аліна Гросу розповіла, чому не прийняла назад колишнього чоловіка Комкова
Аліна Гросу показала, як виглядає її колишній чоловік Олександр

Вже через півроку співачка повідомила, що розлучається. І на цей раз вирішила взагалі нічого не приховувати і розповіла як є. Мовляв, саме чоловік став ініціатором розставання, адже він попросив неї перерви в стосунках. Сам же тим часом він направився до іншої жінки.

Коли побудувати стосунки з нею не вийшло, чоловік нібито вирішив повернутися назад, але Аліна не захотіла його приймати. У той момент між молодими людьми стався гучний скандал, в ході якого Комков заявив, що кожна його жінка багатша за попередню. Саме ця ситуація і стала причиною того, що в пресі бізнесмена почали підозрювати у тому, що він одружився зі співачкою заради грошей.

Тоді ж на захист Олександра встав його друг Дмитро, який також поспілкувався журналістами і заявив, що нібито бізнесмен вкладав гроші у артистку через розлучення просто прогорів. Мовляв, в нього був капітал, і є джерело доходів Сполучених Штатах Америки.

Але перевірити правдоподібність цих слів, звісно, можливості немає. Зараз Олександр одружений і вже виховує дитину.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.