Христина Решетнік показала батька, який для зіркого ведучого 13 років є тестем: всі в родині його люблять

Дружина одного з найуспішніших українських телеведучих показала шанувальникам, як її тато проводить час з молодшим онуком Олександром. Як виглядає тесть Григорія Решетніка?

Родину Григорія Решетніка вважають дуже міцною, гармонійною та щасливою, оскільки вже 13 років вони з дружиною демонструють шанувальникам закоханість ніби на початку стосунків. Втім, якщо здається, що в їхньому сімейному житті завжди панувало розуміння та радісні моменти, то дещо не так.

Відверто спілкуючись зі своїми підписниками фотоблогу, Христина зізнавалася, що можуть сваритися з чоловіком, миритися та навіть доходили до криз у стосунках. Проте зазначимо, що подружжя ніколи не думало розривати свій союз. Блогерка не приховує, їй важко робити перші кроки до примирення з коханим, але з віком йти на компроміси значно легше.

Нещодавно знаменитість показала, як її тато проводить час з молодшим сином Олександром. Чоловік вирішив погодитися на пропозицію хлопчика зіграти з ним в шахи. Помітно, що Сашко любить проводити дозвілля з дідусем. Та й не тільки молодший онук йому радіє, а й інші сини Христини теж його дуже люблять.

Христина Решетнік показала батька, який для зіркого ведучого 13 років є тестем

Цікавим є те, що тесть Григорія Решетніка єдиний в компанії своїх друзів з такою кількістю онуків. До речі, Христина раніше розповідала, що її у тата відчувається повна колаборація з середнім онуком Дмитром.

Попри те, що подружжя є батьками трьох синів – Івана, Дмитра та Олександра, вони не приховують, що дуже мріють про доньку. Григорій зізнався, що хотілося б ощасливити сім’ю маленькою дівчинкою після перемоги, однак задумується, що це може відбутися раніше.

У родині Решетнік поповнення
Христина Решетнік показала батька, який для зіркого ведучого 13 років є тестем

Нагадуємо, Христина та Григорій одружилися у 2010 році. З початку повномасштабної війни вся родина перебуває вдома і нікуди не збирається від’їжджати.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.