Виставила ніжку: колишня дружина Налчаджиоглу Лілія Реус продемонструвала, що втратив бізнесмен (ФОТО)

Колишня дружина турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу, візажистка Лілія Реус продемонструвала витончену фігуру. Дівчина на світлині виставила свою струнку ніжку.

Ідилія в шлюбі Мурата Налчаджиоглу та Лілії Реус тривала всього чотири місяці. Для пересічних громадян ця новина стала повною несподіванкою, оскільки вони бачили картинку щасливого та люблячого подружжя. Що ж насправді сталося між парою – достеменно невідомо. Втім, тепер у кожного з них своє життя.

2 тижні, 4 і 6 місяців: що відомо про найкоротші шлюби українського шоубізу
Колишня дружина Налчаджиоглу Лілія Реус продемонструвала, що втратив бізнесмен

Бізнесмен майже відразу після розірвання відносин з Реус розпочав нові стосунки з моделлю та ведучою Анастасією. Зазначимо, що парочка часто оприлюднює спільний контент в соціальній мережі Instagram і зізнається одне одному в коханні, не приховуючи свого щастя.

Дівчина Налчаджиоглу відповіла, який з нього батько та чи познайомила з сином
Мурат Налчаджиоглу з новою дівчиною Анастасією

Сама ж Лілія Реус заявила, що вони з Налчаджиоглу досі офіційно не розлучилися. Однак вона не претендує абсолютно ні на що та просить дати їй спокій. Дівчина активно веде свій блог в Instagram і почала нове життя без колишнього чоловіка.

Нещодавно візажистка оприлюднила світлину, на якій продемонструвала переваги своєї фігури. Дівчина позувала в чорному костюмі з вирізом на ніжці. Бачимо, що Лілія має стрункі довгі ноги й тендітну фігуру, про яку мріють більшість дівчат.

В коментарях під дописом підписники подарували їй безліч компліментів, а також побажали їй справжнього жіночого щастя.

Нагадуємо, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу був двічі одруженим чоловіком. У 2019 році відбулося його офіційне розлучення зі співачкою Ані Лорак. Влітку 2023 року він одружився з Лілією Реус і вже восени почали ширитися чутки про їхнє розірвання шлюбу. Плітки Налчаджиоглу підтвердив в січні цього року й розповів про сильне кохання до нової дівчини Анастасії.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.